14 dragers op het team van de gemeente. Het 2de team had een kans op een eerste zege, maar deze ging tenslotte in rook op. J. Bus en Ev. Hoek behaalden ieder 1 zege, Terwijl L. Duyn 2 tegenstanders versloeg. Bij de tegenstander Rank Xerox was het de voormalige T.T.V. Oostrum-crack H. Schulz die zich opper machtig toonde en 3 zeges behaalde. Daar het beslissende dubbel door de Rank Xerox werd gewonnen, verloor Oostrum 2 dit tweede duel met 4-6 Voor de volgende ronde staan op het programma van 24 februari T.T.V. Oostrum 1 - Ziekenhuis en T.T.V. Oostrum 2 - Inalfa. Alle recreanten worden erop geattendeerd dat ze hun nog te spe len wedstrijden uit de voorronde alleen nog op 25 februari kun nen afwerken. De wedstrijden die dan nog niet verspeeld zijn, worden door de competitieleider voorzien van een geldende ver vangende uitslag. In maart zal dan de finale-ronde van start gaan. Die leden wel ke gezien hun grote achterstand of om persoonlijke redenen NIET aan de vervolg-ronde kunnen deelnemen, worden verzocht dit deze week of uiterlijk 25 februari aan de competitieleider J. v. Hout mee te delen. nis. Maar omdat ze waren overgegaan naar de Red Stars Venray of de voorkeur hadden gegeven aan 't voetballen of 'n andere sport. De 11 leden startten na 'n inspeel-periode van enkele weken, de onderlinge competitie. Alle spelers speelden tweemaal tegen elkaar, en elk kan u ver tellen dat er heel wat druppeltjes zweet zijn gevloeid. Voordat onderstaande uitslag bekend werd: n.l. van de 20 ge speelde wedstrijden is de eindstand geworden: T.T.V. OOSTRUM AFDELING JEUGD Ook precies 11 leden hadden zich afgemeld als lid niet omdat ze geen interesse meer hadden in tafelten- Na de grote vakantie 1985 startte de tafeltennisvereniging Oostrum, afdeling Jeugd, met 11 speelster/ spelers waarvan 5 nieuwe leden. Gewonnen Gelijk Verloren 1. Jurgen Langenhuizen 2. Erwin v.d. Pas 3. Bas Künen 4. Rob Oudenhoven 5. Keith Rongen 17 15 14 13 8 3 2 3 6 7 0 3 3 1 5

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14