o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- As 25ste Prins van Oostrum, Lull, Boschhuuze, Graaf van 't knienshool, Hertog van de SpurkterdiekBeschermhiër van den Hoebert, is gekoze Wien 1 WIEN STAAKS Ter gelaegenheid zal 'n resepsie gehalde werre ien zaal "De Karklingel" Mgr. Hanssenstraat 29, 5807 BA Ostrum Nao de middag beginne we um 20.11 uur en wel op zaoterdag 1 fibberwarie 1986. Weej zun 't biezonder op pries stelle ow daor te meuge begroete "De Karklingels" Vorst Jan Raedts, vurzitter Sjef Arts, sikkretaris o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 30 jan 30 jan 1 febr. 1 febr. 4 febr. 5 febr. 6 febr. 9. 10 en 11 febr. 13 febr. 13 febr. 18 febr. 18 febr. 18 febr. 19 febr. 19 febr. 20 febr. 20 febr. 24 febr. 28 febr. 28 febr. 1 maart 2 maart 4 maart 4 maart Jaarvergadering T.W.C. Oostrum. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Receptie Prins, Karnavalsvereniging "De Karklingels". Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Interne vergadering Oudervereniging, 20.00 uur. Informatie over narcose, mevr. HolthuysL.V.B. Karnaval Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Leidersvergadering S.V.O. afd. korfbal. Vergadering werkcomité Bowling/Michiels Winterwandeling O.V.B. Haarverzorging L.V.B. Jaarvergadering, vereniging van ouderen Jaarvergadering Buurtvereniging "De Aide Beek" Algemene ledenvergadering S.V.O. afd. voetbal. Jaarlijkse algemene ledenvergadering S.V. Oostrum. afd, tennis. Jaarvergadering O.J.C. IDUNA. Spel/kienavond S.V.O. afd. korfbal. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, voorronde Mgr. Ronckentoernooi Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Interne vergadering Oudervereniging

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5