17 Op aandringen van de gemeentepolitie van Venray wordt er voor taan met 3 in plaats van 2 personen gebrigadierd In overleg met genoemde politie zal er op 4 februari a.s. om 19.30 uur in de kantine van het sportpark een bijeenkomst wor den georganiseerd. De politie zal alle ouders van genoemde jeugdleden op deze avond uitleg geven over de wijziging van het brigadieren met 3 in plaats van 2 personen. Wij vragen daarom de medewerking van alle ouders; het komt er dan op neer dat elke ouder ongeveer 2-3 maal per jaar ge vraagd wordt om te brigadieren. Wanneer u niet in de gelegenheid bent deze avond te bezoeken, wilt u zich dan afmelden bij Mia Holtackers, Wester Thienweg 11, telefoon 83803. Wij hopen op uw medewerking. Met vriendelijke groet, p.s. Wanneer er ouders zijn van andere jeugdleden die ons hier bij willen helpen zijn op 4 februari van harte welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OPTOCHT I Opgave voor de Optocht op KARNAVALSZONDAG 9 februari UITERLIJK WOENSDAG 5 FEBRUARI Ben je trouwens bezig met de voorbereidingen en nog niet helemaal klaar, geen probleem, je hebt nog ruim een week de tijd er aan te sleutelen. Vergeet vooral niet je tijdig op te geven bij een van de onderstaande personen. Leo Wilms, van Broekhuizenstraat 23, telefoon 86895 of Jan Kreutz, Wester Thienweg 17, telefoon 88355. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V. Oostrum, afd. korfbal en voetbal SUCCES

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 17