ing 't Alvertje", Oostrum Er wordt ook een jonge-dierendag georganiseerd, waarbij de jonge dieren welke in het fokseizoen zijn gefokt, door erkende keur meesters worden beoordeeld of ze goed, heel goed, of minder goed zijn. Het houden van een jaarlijkse tentoonstelling, waarbij alle le den van de vereniging hun dieren in tentoonsteliingkooien op stellen, om ze door erkende keurmeesters te laten keuren en aan het publiek te tonen, behoort tot een van de hoogtepunten binnen de vereniging. Mocht U ook interesse hebben om zich bij onze vereniging als lid aan te melden, neem dan contact op met: J. Swinkels, Gussenstraat 10, Leunen. Telefoon 04780 - 80258, of met: J. de Klein, Past. Strijkersstraat 2, Leunen, Telefoon 04780 - 85854. Onze volgende bijeenkomstavond waarop wij U meer kunnen vertel len, wordt gehouden op maandag 27 januari in Café P. Martens, Albionstraat 32, te Leunen. Aanvang 20.00 uur. Hopende velen te mogen begroeten, om zo meer bekendheid te ge ven aan deze vorm van sport, hobby. De secretaris, J. de Klein o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Alle vergunningen, dus ook het bijdragebewijszijn per 1 januari niet meer geldig. De contributie 1986 kunt U voldoen op onze rekening bij de Rabo-bank te Oostrum no. 14.00.03.614 postgiro van de bank 1026567. Dat geldt ook voor de jeugdvergunningen. Doe het nu dan zorgt de secretaris - penningmeester Hay Lenssen, Allegrostraat 7, 5802 GG Venray, telefoon 04780 - 87606 dat U alle bescheiden netjes thuis krijgt. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- B_o_B__86Diel_3 Dat dun Boshuuze du boerebrulleft organisiert is iederien bukent En ok dat wij Prins Wien I hebbe dor zien wij al an gewent. Want egt op dun Boshuuze hebbe zu dor 21 joar no uutgekeke. Urn enne Prins te levere, gulukkig zien zu os nie vergete, dat is now gebleke. Want op dun Boshuuze kan de vasteloavend nie mer kapot. Kom doe mit al doede nog zoa zot. Want ienmiddels is ut kelleke al oaveral bekent.

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9