En wij op dun Boshuuze biestig blij en oe zoe kontent. Mar egt en das genne floawekul. Mot iederiën mit doen uut Ostrum en Lull. Want wij van dun Boshuuze wij loate um goan. Mar wille Prins Wien I nie ien de kelt loate stoan. En zoaterdag zal ozze Boshuuze Prins Wien I Bij ut uutkomme van ut Bruudspaar zien. En as gillie zoaterdag verkledt is uut wilt goan, Dan motte nie tuus blieve mar nor ut Proggiehuus op de dans vloer goan stoan. Dus tot zoaterdag op dun Aldewievebal Wor ut bruuspaar uutkomme zal De Perssjef van BoB 86. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- KARNAVALSOPTOCHT KARNAVALSOPTOCHT KARNAVALSOPTOCHT Hedde zin um ow is enne kier gezellig en goedkoëp te vermake? Now dan zukte wat beej mekaar en probierde wat uut te beelde. Ge zut zien dat ge dan best en goed figuur zut slaon ien den optocht. En ge het nog en groëte kans op enne priesI I Trouwes as der genoeg mit doen, en vurral veul kiender dan make weej daor hiël ger en aparte groep vurmit natuurlek ekstra prieze Sterkte mit prakkeziere en klöje. Gef ow wel optied op beejLeo Wils van Broekhuuzestraot 23 Tel: 86895, of beejJan Kreutz Westerthienweg 17 Tel. 88355. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- FOTQBOEK "OOSTRUM VAN VROEGER" IN VOORBEREIDING. Wie kent niet het sigarenkistje of de schoenendoos met oude, bruine en soms zelfs grijs- zilverachtige foto's De huidige generatie is geneigd om deze foto's met een schouder ophalen aan de kant te gooien; de personen en gebouwen die er op voorkomen zijn reeds lang niet meer, en alleen opa of oma zouden hier nog iets over kunnen vertellen. Meestal blijven deze herinneringen uit vervlogen tijden nog jarenlang ergens in een la liggen totdat op zeker ogenblik besloten wordt die rommella op te ruimen. Op dat moment verdwijnen deze, vaak unieke stukjes historie definitief in de vergetelheid. Drukkerij Schoth b.v. uit Boxmeer heeft de laatste jaren een tiental fotoboeken uitgebracht over onder andere Boxmeer, St. An thonis, Ottersum, Beugen, Oef felsen steeds weer bleek dit ini-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10