meentehuis zal er een voorlichtingsavond gehouden worden over "de vrouw en de politiek". Het programma ziet er als volgt uit: openingswoord door wethouder H. Poels-Petersdiaserie over de samenstelling en de werkwijze over het Venrayse gemeentebestuur en het ambtelijk apparaat; korte pauze. Na de pauze zullen een aantal politiek aktieve vrouwen hun er varingen vertellen. Ook vrouwen die niet direkt in de politiek geïnteresseerd zijn, zullen toch een interessante avond hebben. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Now a.s. zaoterdag 18 januari PRINSENBAL ien ut GEMENSCHAPSHUUS Orkest "ACES". o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 18 jan. 24 jan. 25 jan. 30 jan. 1 f ebr 1 f ebr 3 f ebr 4 f ebr 5 f ebr 6 f ebr 6 f ebr 9, 10 en 11 febr 13 f ebr 13 f ebr 16 febr 18 febr 20 febr 24 febr 1 maart 2 maart 4 maart 4 maart 6 maart 8 maart 11 maart Prinsenbal karnavalsvereniging "De Karklingels" Karnavalsviering voor ouderen. Aide Wieverbal, Karnavalsvereniging "De Karklingels" Jaarvergadering T.W.C. Oostrum. Harmonie, oud papier ophalen. Receptie Prins, Karnavalsvereniging "De Karklingels" Jaarvergadering Vereniging van Ouderen. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Interne vergadering Oudervereniging, 20.00 uur. Informatie over narcose, mevr. Holthuys, L.V.B. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Karnaval Harmonie, bestuursvergadering. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. HaarverzorgingL.V.B. Vergadering werkcomité, Bowling/Michiels Jaarvergadering Buurtvereniging "De Aide Beek". Jaarlijkse algemene ledenvergadering S.V. Oostrum afd. tennis. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, voorronde Mgr. Ronckentoernooi Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Interne vergadering Oudervereniging, 20.00 uur. De vrouw als manager, L.V.B. en O.V.B. Feestavond Buurtvereniging "Vriendschap door Samen werking" Voorzittersvergadering werkcomité, café van Dijk. W

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 3