10 valszondag na de Hoogmis om onze Jeugdprins en zijn gevolg te feliciteren. De winnaars van de Jeugdprinsenprijsvraag zijn: fam. HeidensHatendonkstraat 13, fam. van Rattingen, Henri Dunantstraat fam. Vermeulen, van Broekhuizenstraat 6. Deze prijswinnaars zullen hun prijs persoonlijk overhandigd krijgen van onze nieuwe Jeugdprins. Wij danken iedereen heel hartelijk voor de inzet bij onze Jeugd prinsenprijsvraag waardoor jullie onze jeugdkarnaval steunden. Dank UI Wij wensen iedereen alvast enen hiële goeie karnaval. Aiaaf JEUGDKARNAVALALAAFJEUGDKARNAVALI o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Medaille van verdienste voor Nöl Linders. In zijn regeerperiode heeft Prins Math.I veel medailles uitge reikt, maar de belangrijkste heeft hij te vergeven als zijn laatste Prinselijke daad komende zaterdag 18 januari. De grote eer dit ere-metaal in ontvangst te mogen nemen is Nöl van Tinus toegekomen, ook bekend als Arnold Linders. Even een greep van aktiviteiten voor het Oostrumse verenigings leven van Nöl: 25 jaar lid van de Harmonie, van dit gezelschap bestuurslid, evenals van het Tamboerskorps. Sekretaris van de muziekkommissie namens Sub Matris Tutela het Stichtingsbestuur Gemeenschapshuis Oostrum. Ook afgevaardigde van de federatie van muziekgezelschappen van de Gemeente Venray. Ook enkele jaren aktief als slagwerker bij de Eikenhof kapel, die haar naam dankt aan Nöl. Sinds 1968 lid van de toneelvereniging. Lid van het Hofkoor Oere Toe, tekstschrijver van liedjes en toneelstukken. In 1981 in de onecht verbonden tijdens de Boeren Bruiloft met Annie Selder. Ook iniatiefnemer met enkele Oostrumse personen van allerlei aktiviteiten die tot doel hadden het plaatsen van een Maria beeld bij de kerk. Van augustus tot juli zelden thuis. Vele Oostrumse mensen zullen a.s. zaterdag in het Gemeenschaps huis aanwezig zijn om Nöl te feliciteren met die hoge plaatse lijke onderscheiding. De ceremonie rond dit gebeuren zal om 21.00 uur aanvangen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 10