Welke voertuigen zie je -• in de lucht? - op het water? - op fietspad, voetpad en de rijbaan? - functie politie - verkeerstekens - rechts - links - sociale aanpassing - kind in het verkeer Verder leren we het volgende versje: Jan Politieman staat klaar kijk goed uit, er is gevaar als de lichten groen gaan staan als de lichten rood gaan staan netjes, netjes blijven staan en de volgende liedjes: Klaarover, klaarover, met je oranje jasje aan laat de auto stil staan blaas eens op je fluitje van turelureluitje - weet je het goed waar de auto rijden moét fietsen enz. ja, ja, ja, allemaal een eigen paadje allemaal allemaal een eigen weg auto's hier en fietsen daar en dit is de weg van de wandelaar SCHOOLTELEVISIE De komende maanden bekijken we de programma's "Kijk mij nou" en "Leve de Lente". Bij het programma 'Kijk mij nou' komen de volgende onderwerpen aan de orde: Hoe zien wij er uit? We kleden ons aan, bewegen, hoe voel je je?, ik groei, groot worden en er mooi uit zien. Bij het programma 'Leve de Lente' bekijken, beleven en ervaren we samen met de kinderen waar al het nieuwe leven vandaan komt. Omdat we gebruik kunnen maken van de video, bekijken we de programma's wanneer dat voor de groep het beste uitkomt. Ouders die belangstelling hebben voor de data van de TV-uitzendingen kunnen deze vinden op het prik bord bij de ingang van groep 1-2. Met vriendelijke groeten, leerkrachten groep 1 en 2 MARIABASISSCHOOL 9 _0—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 9