n Wonderlijk_mooie_Kerst Aanvankelijk, volgens menselijke berekening, zou Mia van Bracht de Kerstdagen nog in het ziekenhuis moeten doorbrengen, in af wachting van...; maar de kleine was het daar niet mee eens en wilde niet meer wachten. Zij vond op 19 december de tijd geko men om zich te laten horen en zien. En zo bezorgde de kleine - MIEKE - haar vader en moeder, Piet en Mia van Bracht-Gielens Henri Dunantstraat 20, een fijne Kerst met z'n drietjes. Natuurlijk een trotse vader en moeder die hun eerste kind en dochter met grote vreugde en dankbaarheid en open armen ver welkomd hebben. Aan belangstelling, warmte en liefde zal het Mieke niet ontbreken. n Gezegend begin van het_Nieuwe_Jaar We hebben de eerste dagen van het nieuwe jaar elkaar een geze gend jaar toegewensd; maar of die wensen in vervulling zullen gaan, ligt niet aan ons. Die wens 1n GEZEGEND" Nieuwjaar ging wel onmiddellijk en royaal in vervulling voor Bep en René de Kleijn-Boutenvan Binnenhof 17. Ze hadden alle reden om tevre den en gelukkig te zijn na die volledige, en laten we gerust zeggen, wonderbaarlijke genezing van René, en daarnaast hun eigen gezellig home, waar ze zich helemaal thuis en gelukkig voelen. Maar op 2 januari, juist op de 76ste verjaardag van Oma de Kleijn, werd hun geluk nog vergroot en waren ze over gelukkig met de geweldige rijkdom van een eerste kind; een dochter: JOYCE. Naar ik vernam, zal het Joyce niet aan kleertjes ontbreken, maar heel zeker ook niet aan geborgenheid en liefde. Zowel Piet en Maria van Bracht als René en Bep de Kleijn, hebben al duide lijk gemaakt dat ze hun kind willen laten dopen. Een kind laten dopen is eigenlijk niets anders dan het kind bewust op de weg van Jezus zetten, de weg van het leven volgens het Evangelie, en die weg is een beloftevolle weg. Want eigen lijk is het Doopsel een teken van Gods bezig zijn met de mens. Piet en Mia, René en Bep, van harte proficiat met jullie eerste kind; met MIEKE en JOYCE. Mogen zij veel vreugde en geluk blij ven uitstralen in jullie gezin en mogen zij zelf een zonnige, gelukkige toekomst tegemoet gaan. Ook wij roepen MIEKE en JOYCE een hartelijk welkom toe in onze parochiegemeenschap en hopen dat zij zich er thuis en gelukkig zullen voelen. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 5