w.s.v. 14 Oostrum 5-1-1936 Staande aan de vooravond van de finale-ronde mogen we conclude ren dat de voorronde voor beide teams van T.T.V. Oostrum zeer bevredigend is afgesloten. Met een ruime 8-2 zege voert Oostr.l ongeslagen de lijst in poule 2 aan. In de 7 wedstrijden werd evenzoveel keer de winst behaald met standen van 10-0, 9-1, of 8-2. Met veel vertrouwen kunnen L. KuypersS. Rijs en C. Min de finale-ronde tegemoet zien. Mocht er een van de drie verhin derd zijn, dan staat W. Vloet als reserve klaar om mee te spelen. De laatste 8-2 zege werd behaald op v.d.Munckhof 1. Cees en Sjaak konden elk éénmaal een tegenstander feliciteren. Dan naar Oostrum 2. Ook voor hen in de slotwedstrijd een zege. Deze krijgt des te meer waarde als we vernemen dat dezelfde speler- die van C. Min en S. Rijs won deze keer - en met veel moeite - slechts eenmaal won. Ed van Hoek stak in een prachtig trainingspak en in een fantastische vorm. In de laatste partij slaagde hij erin de gevaarlijke tegenstander de overwinning uit handen te "slaan". Een vreugdekreet galmde door de Red Starshal en Oostrum had v.d.Munckhof 2 met 9-1 verslagen. Ook lucDuyn behaalde evenals Ed drie keer winst. Ook een 17-20 achterstand werd overbrugd naar een 22-20 zege. Joop Bus had de pech als eerste de sterkste man te moeten bestrijden. Ondanks goed ver weer leverde Joop het wedstrijdpunt in. De eindstand laat zien dat de poule-winnaar slechts een neder laag leed en wel tegen onze jongens. Het zal een spannende finale-ronde worden met veel attraktieve westrijden. De eindstanden in de beide poules zijn als volgt: Poule 1 Poule 2 1 Inalfa 10 P- 1 oostrum 1 14 P. 2 Oostrum 2 9 P- 2 Rank Xerox 12 P- Gemeente 9 P- 3 Red Stars 1 8 P- 4 Ziekenhuis 8 P- Nestlé 8 P- 5 v.d. Munckhof 1 3 P- 5 P- Red Stars ree2 3 P. 6 Clephas 4 P- 7 I.S. Venray 0 P- 7 v.d.Munchof 2 2 P. 8 I.S. Venray 2 1 P- AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTEWISBOM) ONDERWERP^Recreanten-bedrijfscompetitie »»T.T.V. - Oost rum ry i

Oostrum's Weekblad | 1986 | | pagina 14