SWOLGENSE B0YS3 -_OOSTRUM 4_1-1_(0-1) Ondanks de vele regen werd er afgelopen zondag toch gevoetbald tussen Swolgen en Oostrum. De strijd begon met een licht veld- overwicht voor Oostrum. Het was echter al vlug te zien, dat het onzuivere vizier van vorige week niet bijgesteld was. de goede akties waren er wel, voldoende zelfs om een voorsprong te ne men, maar in de afwerking faalde Oostrum nadrukkelijk Van achteruit werd er door Oostrum niet vlot genoeg naar voren opgeschoven. Het middenveld kwam hierdoor te'zwemmen' tussen aanval en verdediging. Er ontstond zodoende een 'gat' tussen voor- en achterhoede. De goede akties bleven hierdoor beperkt. Uit een schijnbaar ongevaarlijke aanval zette Ton Kessels 'de toep' achter de bal en verdween vanaf rand strafschopgebied langs de vertwijfelde Boysdoelman in het net. Dit betekende een 0-1 voorsprong voor de Rood-witten. We schreven toen al de 35ste minuut van de wedstrijd. Hierna had Swolgen uit een van hun niet ongevaarlijke counters zowaar gelijk kunnen maken, geluk kig voor ons schoot de Boys-schutter hoog over. Waarschijnlijk in de war met het rugby welk daags te voren op de TV te zien was'.'.'. De rust g-ng zodoende in met een 0-1 voor sprong. In de rust werd iedereen op zijn fouten gewezen, maar hierna werd het spel niet beter en Swolgen rook zijn kans om de stand gelijk te trekken. Dit gebeurde dan ook uit een cross pass van rechts naar linksDe Swolgense middenvelder speelde zich handig vrij en schoof de bal langs de vertwijfelde doel man. Goals tegen tellen voor een doelman altijd extra zwaar. Dit voor de leken onder het lezende publiek. Het was dus 1-1 geworden en dat bleef het ook tot het laatste fluitsignaal. We lieten dus één punt in Swolgen achter, dit was onnodig vol gens onze correspondent in Swolgen. Eerlijkheid gebiedt te zeg gen beter van zijn beperktere mogelijkheden gebruik maakte dan Oostrum deed. Volgende week kunnen we dit tegen Leunen thuis weer rechtzetten. Tot dan, BEKA -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_6_-_AMERICA_4 0_-_2_(0-l) Gezien de eerste wedstrijd in America, die een goede tweestrijd' opleverde en een gelijkspel, wisten wij dat we het niet gemakke lijk zouden krijgen. Toch was de eerste helft, in punten uitge drukt, voor Oostrum, al wist America door een doelpunt deze helft voor zi-ch op te eisen. Oostrum, dat moest beginnen zonder de geblesseerde Jerry Clark en zonder Hay Jooste, verplichtingen met een andere bal, begon zoals we dat van ons zesde gewend 21

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 21