2-1. Na rust ging het scoreverloop even heel snel. 46ste minuut mooie aanval Sparta: 2-2. 48ste minuut "Platini"-vrijetrap van Henri Wilmsen 3-2. 51ste minuut ongelukkige terugspeelbal, Spar taans—voetje ertussen 3—3. Een open wedstrijd volgde met kansen over en weer. Naarmate de wedstrijd volgde, zat Sparta conditio neel aan het einde van haar krachten. 10 minuten voor tijd een schitterende kopbal van Carlo Verheyen 4-3 na even zo mooi voor geven van Henri Wilmsen. Dit werd ook de eindstand, a.s. Zondag 22 december: Holthees 2 - Oostrum 1, 14.oo uur. Holtheeseen ploeg waar we in het verleden wel eens punten lie ten liggen. We zijn het nu niet van plan en kunnen bij goed re sultaat, even genieten van de wir.terstcp. Daarna is de ziekenboeg waarschijnlijk/ hopenlijk leeg. Zondag 15 december OOSTRUM 3_-_MERSEL0_2l_-_4 He, he, na drie weken stilte begonnen we deze dag weer met frisse moed aan onze volgende competitie-wedstrijd. De vooruit zichten waren echter niet zo goed want de vorige keer hadden we van deze ploeg fiks verloren, maar dat mocht de pret niet drukken. We begonnen met een volledig offensief. We kregen dan ook enkele kansen maar we konden ze niet benutten. Merselo had helaas niet zoveel kansen nodig, want in de 45ste minuut was het zover, een hoge voortrek van rechts over alles en iedereen heen en met een klein tikje werd de bal in de linkse hoek gedeponeerd. Vervolgens was het rust. Na de rust gingen we weer aanvallend verder en in de 52ste mi nuut kregen we dan ook ons verdiende loon, een goede corner werd zeer goed afgerond met het hoofd van Hans en het was 1—1 Dit duurde echter niet lang, want in de zestigste minuut werd het 1-2. We probeerden vanaf dat moment van alles maar het mocht echter niet baten. In de tachtigste minuut werd het door een verdedigingsfoutje 1-3. Toen waren we verslagen en het was dan ook zo 1-4 door een kopbal in de linkse hoek. Dit was tevens de eindstand echter wel iets tegen de verhouding in. Onze stijgende lijn werd helahs teniet gedaan. Het Derde O_0_0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o 20 o—O—O-O—O—O—O—O— O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O—O"

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 20