KARNAVALSVERENIGING DE_"KARKLINGELS" Ger Frencker? buutkampioenop Karnavals zittingen C™ i De beide zittingsavonden zullen weer van een goed niveau zijn zoals dat andere jaren ook het geval was. Gelukkig ook deze avonden plaatselijke coryfeën Joep v. Goch, Mat, Arts en H. Freriks met z'n groep V.T. Ook de bekende duo's Péper en Zalt, Kruus en Mol. 'n Play Back optreden, de winnaar van de wed strijd, georganiseerd door de Aide Beek, verder Ut Göt die zeker zorg dragen voor gezellige muziek. Maar de kenners weten dat Ger Frencken met zijn creatie van timmerman kampioen is geworden in 1984 de moeite waard om deze vakman te bewonderen. De muzikale omlijsting is in goede handen van Sraar Kessels en de Eikenhofkapel. Door het vertrek bij de Raad van Elf van H.Holtackers en H. Kes sels zijn enkele funkties verwisseld. Penningmeester was G.Arts en is thans T.Theeuwen. Sekretaris was M.Künen en nu Sjef Arts, bestuurslid: M. Künen. Vice Voorzitter was H. Holtackers en is nu Sjef Arts. Vice Vorst was H.Kessels, en is nu toebedacht aan de ceremonie meester G.Vermeulen. Wilt U uzelf of een ander of op een prettige manier in het nieuwe-jaar verrassen koop bij Sjef Arts een kaartje voor de zittingen van 3 of 4 januari. We wensen U allen een Zalig Kerst feest en Voorspoedig 1986. In vervolg op de onlangs gehouden jaarvergadering is het punt jeugdbals, in verband met de leeftijd, nadrukkelijk aan de orde geweest. In overleg met de jeugdleiding van onze karnavals- vergadering, heeft het bestuur het volgende standpunt inge nomen: De jeugdbals zijn toegangkelijk voor de jeugd vanaf groep 7 basisschool of vergelijkbare leeftijd Om problemen bij de entree van deze bals te voorkomen vragen wij aan de ouders de volledige medewerking in deze. Bij voorbaat dank. Het Bestuur. -o-o-o-o-oo-oo-o-o-o-oo-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo- 11 KARKLINGELS OOSTRUM

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11