op voorsprong 1-2, maar de ploeg voetbalde tot aan de rust meer tegn zichzelf als tegen de tegenstander. Na rust eenzelfde beeld al werd het voetbal beter verzorgd en was er ook meer inzetIn de 55ste minuut scoorde Henri Wilmsen uit een strafschop 1-3. Even daarvoor was hij zelf in het straf schopgebied getorpedeerd. Het werd rustiger in het veld hoewel er soms hard voetbal te zien was. Montagnards zat duidelijk aan het einde van haar krachten en in de 75ste minuut scoorde M.Wijn hoven 1-4 en twee minuten voor tijd bracht Carlo Verheyen de stand op 1-5. Al met al een matige wedstrijd, maar we zijn wel weer 2 punten rijker. Carlo Verheyen heeft nu evenveel doelpun ten gescoord als het vorige seizoen, n.l. 18. Dus dat beloofd nog wat. Geert Janssen helaas niet vernoemd in het verslag van vorige week gaat de komende tijd zijn coditie op peil houden bij Geel-Wit in Haarlem waar hij stage loopt. Zondag a.s. Oostrum 1 - Sparta 3 14.30 uur. Tot ziens! -o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o—o-o-o-o-o-o-o-o— -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM_2- _HEGELS0M_44_-_l De vooruitzichten waren niet al te best voor ons. Twee spelers geschorst en twee spelers naar de hoofdmacht wegens blessures aldaar. Hiervoor kregen we twee spelers van het derde en eén speler van de A-jeugd, wat later geen slechte 'ruil' bleek te zijn. Na ongeveer 25 minuten werkvoetbalvan onze zijde was het M.Smits die zijn schot gekeerd zag door de lat. A. Broeren kon de terugspringende bal echter eenvoudig intikken: 1-0. Kort voor rust kan H. Kessels na enkele mooie passeerbewegingen beheerst scoren: 2-0. Met deze voorsprong konden we gaan rusten. Restte ons de tweede helft alleen nog om het karwei te klaren, ware het niet dat Hegelsom 5 minuten na rust 'der Anschlusstref- fer' kon maken door een misverstand in onze verdediging. Hegel som rook zelfs even aan een gelijkspel maar deze droom was snel uit doordat onze nieuwe vrije man M. Linskens met een afstand schot de stand op 3-1 zette^Na dit doelpunt kwamen we zelfs af en toe aan mooi voetbal toe, zodat 5 minuten voor tijd de A-speler M. Litjens nog 4-1 kon maken. Jongens, proficiat, heren gastspelers bedankt, publiek tot ziens op zondag a.s. om half elf in Siebengewiebel -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11