^st^advents-zondag Met dit weekend begint het nieuwe kerkelijk jaar. Opnieuw een jaar van verwachting en vervulling, van belofte en werkelijkheid. Voortdurend zijn wij op weg naair het Heil. Ons christen-zijn kan zo gemakkelijk sleur worden. Daarom is het goed van tijd tot tijd eens achterom te kijken en vooral om weer opnieuw te beginnen. Dat is van toepassing in het zaken leven, in de huwelijks en gezinsverhoudingen enz. Zeer zeker geldt het voor onze relatie met God. Er daagt weer een licht punt: Jezus Christus. Hij is en blijft het licht der wereld. Laten we ons zelf onderzoeken, of we ons wel voldoende richten naar dat Licht. Het is nodig om niet in de duisternis rond te dolen en om uiteindelijk goed uit te komen. Op maandag 2 en dinsdag 3 december kunt U in goede staat zijnde kleren op de pastorie afgeven voor "noodlijdenden" voor de "kerk in nood" van OostpriesterhulpMocht U mij niet thuis treffen dan kunt U de doos of zak met kleren bij de deur van de pastorie leggen, dan vind ik die wel bij mijn thuiskomst. Woensdag-morgen4 december komt de kapelwagen alles ophalen op de pastorie. Niet vergeten!!.' Uw Pastoor. -o-o-o-oo-oo-o-o-oo-o-o-o-oo-ooo-o-ooo-o-o-o-o-o-o AGENDA 1985 1 dec St. Nicolaasintocht 2 dec Discussie-avond L.L.T.B. 3 dec Bestuursvergadering S.V. Oostrum afdkorfbal 5 dec Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal 7 dec Harmonie, oud papier ophalen 10 dec Vergadering werkcomité 12 dec Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal 12 dec Harmonie, bestuurvergadering 12 dec Informatie-demonstratie over snacks-vlees en vlees waren, L.V.B. 15 dec Harmonie, deelname aan Ensembledag in Wanssum 16 dec Ledenvergadering 00Z0 (café Vermeulen) 17 dec Kerstviering, O.V.B. 19 dec Kerstviering, L.V.B. 21 dec Koppelcross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum 22 dec Cyclecross op de Boshuizen, T.W.C. Oostrum 29 dec Jeugd PIay-Back-Show ATTENTIE ATTENTIE I AKTIE_KERK_IN_NOOD_-_OOSTPRIESTERHULP

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6