reiding en een uitstekende verzorging, alsook door een aktieve deelname via muziekoptredens en voordracht door een aantal le den, een gezellig en geslaagd samenzijn voor onze harmonie is geworden. Een extra feestelijk tintje kreeg deze avond door de uitreiking van het zilveren Federatie-insigne aan ons lid Geert Volleberg. In een korte toespraak ging de president in op de aktiviteiten gedurende het 25-jarig lidmaatschap van de jubi laris. Hij wees daarbij op de 25-jaar trquwe deelname in het orkest met hiernaast de deelname in de Eikenhofkapel en de ServaasharmonieVoorts wees hij op de inzet van de jubilaris in de Muziekcommissie en zijn aktiviteiten als vervanger/mede werker van de directeur bij orkest- partij- en ensemblerepeti ties. In de huldiging werd met een kort dankwoord ook de echt genote van Geert betrokken, via aanbieding van een boeket bloemen. Hierna werd druk gebruik gemaakt door de leden van de mogelijkheid om de jubilaris en zijn echtgenote geluk te wen sen HA - FA EXAMENS OP DE MUZIEKSCHOOL Bij de Muziekschool Venray werden in de week van 18 november weer examens afgenomen in de Harmonie- en Fanfareopleidingen. Ook van onze vereniging waren er een aantal kandidaten die aan deze examens deelnamen. Het resultaat, zoals hieronder vermeld, is dat deze leerlingen allemaal zijn geslaagd. Wij willen hen vanaf deze plaats alsnog van harte gelukwensen met het behalen van het diploma. Het DIPLOMA A werd behaald door: Maurice Mater op cornet; Trudy Zweden op trompet; Clemens Weys op hoorn; Het DIPLOMA B werd behaald door: - Anuschka Joosten op trompet; Aloys Martens en Frank van de Ven- ne op trombone; Astrid van Horck op hoorn; Marcel Holtackers slagwerk Het DIPLOMA C werd behaald door: Heidi Achten en Anita Reijders, beiden op cornet; -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- WEEKENDDIENSTEN_HUISARTSEN 30 november en 01 december1985 Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Gabeler - Wittgen en Schraven DrGabeler, A 11egrostraat 43, tel, 82824 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4