Hengelsportvereniging 't Alvertje", Oostrum SPORTVERENIGING „OOSTRUM" langrijk steentje bij aan de overwinning. De Returns moesten een puntje prijsgeven tegen Franssen Keukens. De achtervolgers, Magic Line, Fall Down en de Sigma's wonnen hun wedstrijden met 4-0 en konden zo een punt van hun achterstand goed maken. In de 2de klasse zijn de verschillen nog steeds niet erg groot. Toch konden de Pinhunters voor hun voorsprong ten opzichte van nr2 Altijd Raak met 1 punt uitbreiden omdat de laatsten niet verder kwamen dan een 2-2 gelijkspel. Er meldde zich ook een nieuweling in de kopgroep, nlHit Miss Via een 4-0 overwinning op de Red Arrows kwamen ze terecht op een 3de plaats. Misschien een nieuw en verrassend element in de strijd om de 1ste plaats. -o-o-o-o-o-o-ooo-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-oo Koninklijk goedgekeurd bij besluit van 27 november 1959, no. 39 Alle vergunningen, dus ook de kleinste sportakte, eindigen op 31 december 1985. Om tijdig in het bezit te zijn van de nieuwe vergunningen vragen wij onze leden hun contributie 1986 nu reeds te voldoen op onze rekening bij de Rabobank Oostrum, no. 14.00.03.614 postgiro van de bank 1026567. Daarna ontvangt U alle vergunningen netjes thuis. Dat geldt in het bijzonder voor de leden visbootbezittersHet adres van onze secretaris-penningmeester is: Hay Lenssen, Allegrostraat 7, 5802 GG Venray, telefoon 04780 - 87606. Ook Harry Theeuwn, Houtskuilstraat 38 en René Wijnhoven, Geysterseweg 20 te Wanssum, kunnen alle inlichtingen geven om trent de sportvisserij en vergunningen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AAN DE LEDEN VAN SVOOSTRUM AFDELING TENNIS. 0p de laatstgehouden bestuursvergadering is het punttraining en aan de orde geweest. Het bestuur overweegt om van trainer te veranderen. Het bestuur wil echter eerst eens kijken hoe groot de belangstelling is voor tennisles't komend seizoen. We willen in ieder geval een trainer(ster) zien te vinden, die bereid is en in staat mag worden geacht om les te geven aan: 11 ',V1

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11