Beste meisjes en jongens uit Oos trum, Kennen jullie Hennie Huisman? en de mini-play-backshow? De mini-playbackshow gaat nu ook in Oostrum gebeuren zoals jullie zullen weten. Helaas kan Hennie Huisman niet komen, maar wie weet Als jullie heel goed zijn, kom je in zijn show terecht, misschien. Je kunt je opgeven tot 5 december bij Francoise Custers, Assel- berghstraat 13. Om hieraan mee te doen, hoef je geen lid te zijn van de buurtvereniging. Je hoeft alleen in Oostrum te wonen en niet ouder te zijn dan 16 jaar. Durf eens wat en kruip eens in de huid van jouw idool of doe samen met je vrienden en/of vriendinnen je favoriete groep na. Iedere deelnemer krijgt een leuke herinnering mee van ons en de eerste prijs is helemaal te gek. Zou je winnen, dan mag je o.a. optreden tijdens de karnavals- zittingen op 3 en 4 januari 1986 Doe je best en geef je op. o—o—o—o—o-o—o-o-o-o-o-o—o—o-o-o—o—o-o—o-o—o—o—o-o-o-o—o—o—o-o- 6 10 jaar - aantal verstreken jaren aantal 10 jaar .15,15 maanden gratis abonnement na de proefmaand. Wij hopen u op deze wijze, naast de blijvende mogelijkheid voor een beperkt pakket, een bruikbaar alternatief aangeboden te hebben. Wij hebben volledig begrip voor uw situatie, daar staat echter te genover, dat de door u betaalde bedragen, niet aan ons uitgekeerd zijn en wij dus in principe alleen een vergoeding zouden kunnen ge ven voor die gedeeltes van de installatie welke wij weer opnieuw gebruiken en waarin wij dus niet meer hoeven investeren. In afwachting verblijven wij, hoogachtend KABELTELEVISIE VENRAY BV. dbonnumemsvoor waar den yedepuneoi d bij k v.k te venlo.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6