Kleuskens, die moeite genoeg had het team te formeren, legde een goede partij neer, hoe kan het ook anders als de Raad van Elf aanwezig is, ook nog een lied zingt voor de jarige Sraar en Marjon enthousiat toekijkt. Hans van Dijk speelde braaf z'n partij met een mooi gemiddelde en zo won SHA van Leunen'67 met 5-4. Ook het derde won met 5-4 van DCB I. Frank Drabbels liet het bij uitzondering afweten, evenals Jac CornelissenJac had zijn week niet, misschien wel spierpijn van de tuin omspitten, dat kan als je dat niet gewend bent. Evengoed, Theo van de Venne en Pieter Verhagen haalden de kas tanjes uit het vuur en wonnen beiden. Goede partijen. Kan toch die beelden van de televisie niet uit mijn gedachten krijgen. Rechtstreeks helpen kan niet, laten we deze week maar wat toleranter voor elkaar zijn, dat is in ieder geval beter. Wat ook zo vreemd is, is dat je zo'n ramp zo gauw weer vergeetc Misschien maar goed ook. HEINE -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Recreanten/bedrijfscompetitie Venray Oersterk Oostrum 1 superieur en Oostrum 2 in marathontreffen tegen Ziekenhuis. Zelfs een van de betere tegenstanders uit de A-poule heeft de voortdenderende overwinningstrein van Qostrum 1 niet af kunnen stoppen. Een zeer goed tegenstand biedend W.S.V. (Werkvoorzie ningsschap Venray) moest aan het einde van de avond toch met lege handen huiswaarts. Sjaak Rijs, Cees Min en deze keer Jan van Hout scoorden allen 100% en boekten met de winst in het dubbel een 10-0 overwinning. Met 4 overwinningen en een partij score van 37 tegen 3 uit 40 lijken ze schier onverslaanbaar. Toch blijft achtzaamheid geboden en lopen de mannen nog gewoon IN hun schoenen!! Op 2 tafels verder speelde zich de marathon- strijd af tussen Oostrum 2 en het Ziekenhuis In een ware. titanenstrijd werd bloed, zweet en bijna tranen gestort. Van de 10 partijen werden er maar liefst 7 in drieen beslist. Na om 20.30 uur begonnen te zijn was het ruim 23.40 uur toen onze laatste man het licht mocht uitdoen. Het score-verloop was enerverend, het Ziekenhuis met "onze bloedbroeder" Wiek van de Berg kwam zeer sterk terug en leek warempel nog het slagveld der gladiatoortjes als overwinnaar te verlatenHet score-verloop was zo? 0-1; 1-1; 2-1; 2-2 21 »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 21