10 Minuten later was het Oostrum dat een vrije trap kreeg. Deze werd genomen door L. Gillissen en belandde met een mooie lob bij P. van Schaik. Deze wist wat hem te doen stond en bracht daarmee de eindstand op 3 - 3. Dat L. Landweert nog wel 2 of 3 sporttassen kon gebruiken zijn we zondag ook achter gekomen STREEP -°-°-°-°-°-°-°-°-°-°-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- G-.F.C. 7 - OOSTRUM 4 1-1 (rust 1-1) Afgelopen zondag gingen we op bezoek bij de koploper, G.F.C. 7 In het elftal heerste de juiste stemming om aan zo'n topont moeting te beginnen. Goed gemotiveerd en overtuigd van eigen kracht gingen we op een langzaam ontdooiend veld van start. Het grasveld was daardoor erg glad en dat speelde veel spelers parten. Toch wisten de rood-witten in de beginfase leuke aanval len op te zetten, een ervan kwam tot bij Jan Custers, deze haal de uit en de bal rolde tegen de paal. Spoedig daarna kwam G.F.C. vrij op rechts, de voorzet werd ineens ingeschoten: 1-0. Schitterende goal en de eerste tegentreffer sinds weken. Deze mentale klap moesten we even verwerken, maar gelukkig hadden we deze zondag ook weer een afstandsschutter in ons midden. Herman Jeucken scoorde van buiten de 16-meterlijn met een prachtig afstandsschot, de stand was weer rechtgetrokken: 1-1. Dit werd ook de ruststand. De 'oudjes' van G.F.C.7 hadden blijkbaar niet op zulke tegen stand van deze 'jonge' jongens gerekend. Na de thee ontpopte er zich een op- en neergaande strijd, waarbij gezegd moet worden dat het mooie spel eruit was. De bal werd te vaak 'lang' ge speeld, waarmee onze voorwaartsen, vanwege de lage zonnestand, het moeilijk hadden. Bovendien wisten de verdedigers van G.F.C. wel raad met hoge ballen. Toch kregen wij in de persoon van Ton K. nog enkele fraaie kansen, die jammer genoeg 'gemist' werden. Aan de andere kant kreeg grubbenvorst een unieke kans om een voorsprong te nemen, zij kregen namelijk een dubieuze strafschop door de overigens goed leidende scheidsrechter toegewezen. De oudste van de ouderen werd uit het doel gehaald om de straf schop te nemen. tigheid!'. vonden vele Oostrummers. Onze verslaggever kon zich hierbij wel aansluiten, want de overwinning zou voor de koplo per te veel van het goede zijn geweest, ja, zelfs onverdiend. Wij konden derhalve op een goed resultaat terugzien, zonder ove rigens de beste wedstrijd te hebben gespeeld, Verre van dat zelfs, maar ja, G. Thijs zei het alResultaat en een mooie match gaan niet altijd samen'. Tot dan, BEKA 19

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19