lissen probeerde nog met enkele afstandschoten de overwinning te forceren wat echter niet lukte. Vermeldenswaard is eehter dat er hard gewerkt is en het gelijke spel zeker verdient is. De Goalgetter. _0_0_0_o_o—o-o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o—o-o-o-o-o- Ijsselsteyn 8 - OOSTRUM 6 1-1 (1-0) Vanwege de harde wind kon Leo's helicopter niet opstijgen en moesten wij dus allemaal met de auto naar ons Peeldorp voor de wedstrijd tegen het geachte achtste aldaar. Het weer was even stormachtig als het begin van Oostrum, en Ijsselsteyn kwam dan ook bijna meteen, bijna, want het eerste wapenfeit was voor de gastheren, onder zware druk te staan, maar echt gevaarlijke situaties leverde dit niet op. Het zou zelfs heel anders verlopen, want bij het uitverdedigen verslik te een van onze verdedigers zich in een veel te grote hap, waar na deze de bal voortrok, waardoor de spits van dichtbij in kon knallen: 1-0. Hierna trok Ijsselsteyn zich massaal terug en begon met het al- les-of-niets-spelwaarbij het niets uitmaakte welke kant de bal opging als het maar niet in hun doel was. Dit spelletje hielden ze vol tot ongeveer een kwartier voor het einde van de wedstrijd want toen was het Jerrie Clark die met een afstandsschot de doel man verraste en zodoende de stand gelijktrok: 1-1. Vanaf de aftrap toog Ysselsteyn nogmaals op strooptocht en zo kwam de spits nog een keer alleen voor onze doelman, maar dit keer ging zijn schot net naast. Hierna probeerde Oostrum met een wanhoopsoffensief om toch beide punten uit Ijsselsteijn mee te slepen, maar meer dan een punt zat er niet in, zodat wij ons 2de punt in een uitwedstrijd verspeelden. Gelukkig begint het nu winter te worden, dus tijd voor erwten en bonensoep en hiervan heb je meestal geen soepvlees over, dus blijft de voorraad beperkt. JE ZUS. o—o—o—o-o-o—O—O—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11