huis bleken noodzakelijk. Oostrum voetbalde de wedstrijd dus uit met 9 man en had ondanks dit gegeven de betere mogelijkheden. Het bleef 1 -1. Een wedstrijd om maar snel te vergeten. Zondag a.s. Oostrum 1 - Swolgense Boys 2. 14.30 uur. -o-o-o-o-o-o-o-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- LEUNEN 5 - OOSTRUM 2 1-3 Voordat de wedstrijd begonnen was, stond al vast dat het die dag niet mogelijk zou zijn om voetbal op hoog-techniscg niveau te spelen. Dit, niet omdat de techniek daarvoor niet aanwezig zou zijn, maar omdat het verschrikkelijk hard waaide. Deze wind zorgde ervoor dat een schot van de aanvoerder van Leunen zo'n snelheid kreeg, dat onze keeper Pieter kansloos was: 1-0. De resterende tijd in de eerste helft gebruikte Oostrum om Leunen de duimschroeven stevig aan te draaien. Jammer genoeg kon dit overwicht niet in enkele doelpunten omge zet worden. Na de thee was het de beurt aan Oostrum om van de wind te profiteren. In de 60ste minuut kon Hans Kessels dan ook scoren met een zuiver in de hoek geplaatst heupschot.1 - 1. Na deze gelijkmaker was Leunen uitgespeeld en was het aan ons om het karwei af te maken. Hans Willems kon in de 75ste minuut na een goede combinatie tussen Bert Linders en jos Broeren met een hard schot 1-2 aantekenen. Het werd voor het doel van Oostrum echter nog een keer gevaarlijk, maar Pieter kon deze lastige bal nog net overtikken. Hans Kessels kon in de laatste minuut de supporters opgelucht doen ademhalen door 1 —3 aan te tekenen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM 3 - LOTTUM 2 1-1 Daar wij inmiddels bekend staan als een verliezend elftal, wil den we deze week het voordeel van de wind benutten om 1 of 2 punten thuis te houden. De eerste helft verliep vrij rustig. De kansen waren er aan beide zijden, wat echter niet in scoren resulteerde. Na de thee, die volgens L. Landweert bij achter stand beter smaakt, wilden we toch proberen met de wind in de rug alle zeilen bij te zetten om zo te scoren. Toch was het Lot- tum dat de score opende en de keeper kansloos achterliet. De kansen voor Oostrum stapelden zich langzaam op, wat in de 35ste minuut resulteerde in een 1-1 stand, doordat een hoge bal van T. Broeren met het hoofd verlengd werd door J. Martens. In de 40ste minuut kon H. Kessels de wedstrijd naar oostrum toe trekken door te scoren, doch op onverklaarbare wijze belandde de bal tegen de paal en niet in het net Dat H.K. na deze aktie zijn punten ophad was duidelijk. L. Gil- 10

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 10