SCarmcnie Sub cMatriS olutela OOSTRUM - VENRAY Zaterdag 19 oktober: door de Muziekschool Venray zal in het ge meenschapshuis een hoorndag worden gehouden, bestaande uit een lezing met muzikale illustratie door hoornensembles en solisten gevolgd door een workshop voor hoornisten. Het gebeuren vindt plaats tussen 11.00 en 14.00 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom. Van onze vereniging zullen aan deze hoorndagdeel- nemen de leden Martin Janssen, Theo Pluk en Herman Vermeulen. Maandag 21 oktober: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. Woensdag 23 oktober: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. DORPSFEESTEN 1985 Met stralend herfstweer zijn de dorpsfeesten weer in een heel plezierige sfeer verlopen. Dankbaar zijn we voor de belangstel ling, die velen hebben getoond en de steun die velen daardoor weer aan onze Harmonie hebben gegeven. Van harte hopen we dat iedereen tijdens het bezoek aan de tuinbouwloods veel plezieri ge contacten heeft gehad, waardoor het voor iedereen een ple zierig feest is geweest. Bijzonder erkentelijk zijn we ook voor de vele medewerking die weer is verleend, in het bijzonder weer door de tuinbouwvereniging GEVONDEN/VERLOREN Diegenen, die tijdens de dorpsfeesten in de tuinbouwloods iets zijn kwijtgeraakt, worden verzocht dit even te melden bij het secretariaat, tel. 87174. Tegelijkertijd willen we ook diegenen die iets gevonden hebben in de tuinbouwloods, oproepen om dit even bij het secretariaat te melden. We willen er graag aan meehelpen om kwijtgeraakte spullen weer bij de rechtmatige eige naar terecht te laten komen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2