Wat een verschuivingen in die 2de klasse, niet te geloven. De meeste ploegen in deze klasse zijn zo aan elkaar gewaagd dat elke wedstrijddag een aardbeving in de ranglijst veroorzaakt. Altijd Raak nam door een sterke 4-0 overwinning de kop over van Red Arrows. Deze laatsten duikelden 4 plaatsen naar beneden omdat ze niet opgewassen waren tegen het geweld dat het team Close Encounters ontketende. Door de gelijkwaardigheid van (bijna) alle teams is een spannende competitie gewaarborgd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven en deelneming welke wij moch ten ondervinden na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa HENDRIK JEUCKEN willen wij U allen hartelijk danken. In het bizonder zeggen wij dank aan de familie, pastoor van Oos trum, doktoren, verplegend personeel en rector van het St Elisa- bethziekenhuisburen, vrienden en bekenden. Arnoldina Jeucken - Niessen Kinderen en kleinkinderen Oostrum, 4 oktober 1985 Spurkterdijk 14 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-eo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- GEVRAAGD Wie heeft er nog trottior-tegels over? Wij, de Oudervereniging, zitten dringend verlegen om 500 trottior-tegels. Dus, als u enkele tegels over heeft,even een telefoontje naar onderstaand adres en wij komen de tegels heel graag bij U op halen. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Bestuur Oudervereniging, P.a. Netty van Reenen, Wester Thienweg 15a, tel. 81562. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 22

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 22