SPORTVERENIGING „OOSTRUM" Na ongeveer een kwartier spelen was het huurling Gradje Vollen- berg die op links de bal vrij speelde hem terug legde op huur ling René van Lieshout en die op zijn beurt stelde eigen kweek Conraad v.d. Hoogenhof in staat om te scoren; 1-0. Even later was het de nieuw-bakken spits Cor Pelzer die was doorgelopen op een hoge bal en alleen voor de Meterikse doelman kwam te staan en hij deed waarvoor hij aangekocht was, hij scoorde 2-0. En het zou nog mooier worden voor Oostrum want een schot op goal van Jos Hout dat te weinig breedte had maar des te meer hoogte werd door velen gemist maar niet door een mop perende Gradje Vollenberg die de bal nog net kon intikken, voor dat hij omver getikt werd; 3-0. Hierna was het de beurt aan Meterik 5 om wat aan de achterstand te doen en zij kregen een mooie kans om een tegen-treffer te scoren toen scheidsrechter Piet Haegens de bal op de elf-meter-stip legde na een ongeluk kige "hands"-bal van Roland van Soest. Maar zo gemakkelijk zou dit echter niet gaan want Martien (Jep) Verstegen had de goede hoek gegokt en in tweede instantie werd de bal in zijn handen gekopt. Toch moest onze doelman de eerste helft nog tweemaal de weg naar achterkant doel maken om de bal uit het net te vis sen, zodat wij gingen rusten met een 3-2 voorsprong. Na de rust zagen wij een sterker Meterik en een verbeten vech tend Oostrum dat met alle middelen probeerde de gelijkmaker te voorkomen. Maar ze konden toch niet verhinderen dat Meterik uit een hoekschop de gelijkmaker in de touwen kopte. Hierna waren er aan beide zijden nog enkele kleine kansen waarvan de mooiste voor Peter Jansen (Spurkt) was, maar omdat hij niet goed wist of hij hem met rechts of links erin zou schieten ging deze kans voorbij evenals de wedstrijd, zodat ik jullie kan melden dat Oostrum 5 alweer een punt aan zijn totaal kan toe voegen. Zus je o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V.OOSTRUM AFDELING TENNIS. Nu ook alle verregende wedstrijden op een later tijdstip nog zijn gespeeld, volgt hieronder de einduitslag van de Dorpen competitie 1985. Alle deelnemers, bedankt voor het welslagen van deze competitie. 14 A

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14