Het was een felle doch wel een goede wedstrijd. Een verdiende overwinning voor Oostrum. Jongens, proficiat en het publiek weer bedankt voor de belangstelling. "Mars"-sssjelbedankt voor de chinees, we hebben ervan genoten. 'n "Zwijgende" toeschouwer! OOSTRUM 4 - SW0LGENSE_B0YS_38_-_l_(3-1) Na enkele stimulerende woorden waarmee de "knaojtied" defini tief voorbij was, werden de roodwitten tegen een "versterkt" Swolgen 3 de wei ingestuurd. De opdrachten waren duidelijk, ieder wist zijn plaats, zodat een goed gemotiveerd Oostrum de juiste weg - richting Boysdoel - koos. Vanaf het begin werd er door de gehele ploeg sterk gecombineerd. We lieten in deze wed strijd zien dat "de bal het werk moet doen" (zeker op oudere leeftijd). Na 16 minuten was het dan ook al raak. Peter v.d. Burgt omzeilde heel handig van achteruit de buitenspelval en schoot vallend in, 1-0. Acht minuten later was het ondergete kende, keurig vrijgespeeld op links, die de bal over de te ver voor zijn doel staande Swolgengoalie plaatste, 2-0. In de 33e minuut was een onoplettendheid er de oorzaak van dat de rechts buiten van Swolgen uit een voorzet fraai inkopte, 2-1. Gelukkig voor ons scoorde Piet van Dijck via de keeper in de 39e minuut 3-1. Daarna gingen we voldaan rusten om na de theepauze de zaak af te werken. Dat gebeurde ook door een Oostrum 4, dat vanaf doelman Theo Kessels tot spits Ton Kessels prima bleef samenspelen. De zojuist ingevallen Bert Linders maakte er met een "lage schuiver" 4-1 van. In de 26e minuut ging ondergete kende alleen door, vóór de keeper werd de bal "opzij gelegd" en good old Jan Custers knalde de bal in de touwen, 5-1. In de 28e minuut kregen we een penalty, die door Leo Basten ouderwets in geschoten werd, 6-1. In de 33e minuut was het opnieuw Bert Linders, die 7-1 op het scorebord liet plaatsen. In de 39e mi nuut tenslotte haalde Leo Basten schitterend uit en de bal ver dween vlak langs de paal in het doel, 8-1. De grote supporter- schare hief spreekkoren "10.. 10.. 10.." aan. Maar de man ach ter het scorebord liet via leider Chris en vlagger/leider Har ry weten, dat de tienen zoekgeraakt waren. Daarom besloten we maar om het bij 8-1 te laten. Daarmee bofte niet alleen Swolgen maar ook onze verslaggever. Volgende keer denkt hij er sterk over om een schrijfblok in zijn achterzak te steken. Rest mij nog de overige namen van ons vijftiental te vermelden, daar het een overwinning van het team was: voorstopper Ton Fleurkens linksback Toet Poelsrechtermiddenvelder Theo v.d. Venne, lin kermiddenvelder Herman Jeucken en aanvaller Wiel Bovendeerdt Tot volgende week thuis tegen Lottum 5 om 10.00 uur in de SparrendreefTjr 12 D K

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12