limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. In het weekblad van vorige week stond vermeld, vertrek reisje 27 november 's morgens om 8.00 uur, dit moet zijn 830 uur 24 Oktober zal mevr. Thijssen een demonstratie fijne puddingen geven. Zij zal een zestal puddingen voor ons bereiden. Natuurlijk kunt U van elk van deze puddingen voldoende proeven. Voor de ingrediënten wordt 5,6,p.p. gevraagd. Degenen, die aan deze avond willen deelnemen, kunnen zich uiterlijk tot 13 oktober opgeven bij mevr. D. Wolters, tel.: 82129. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Aan de ouders van de Mariabasisschool Beste ouders, Op dinsdag 29 oktober a.s. houden wij onze jaarlijkse vergade ring van de Oudervereniging. De vergadering wordt gehouden in de leefkuil van de school. Aanvang van de vergadering 20.00 uur. Wij hopen U allen te mogen begroeten op onze jaarvergadering. Met vriendelijke groeten, Bestuur Oudervereniging, o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TIENERSOOSTIENERSOOSTIENERS00STIENERS00STJENERS00STIENERS00S Hoi, jongelui, Het is alweer een tijdje geleden dat jullie iets van ons ge hoord hebben. Dit komt omdat wij vinden dat er te weinig be langstelling was voor de Tienersoos zoals die tot nu_toe ge draaid heeft. Wij zijn daarom op zoek gegaan naar een gezel liger ruimte. En die hebben we inmiddels gevonden. We hebben nieuwe afspraken gemaakt en nu mogen we enkele keren per maand gebruik maken van de bovenruimte van de oude water molen. Wat het overige betreft gelden nog steeds de volgende regels 7

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 7