B.V.V. 4 - OOSTRUM 6 0-4 (0-1) Het kan nog steeds niet op, Oostrum 6 viert triomf na triomf. Dit keer was het B.V.V.4 dat in een merkwaardige wedstrijd, wij hebben niet één keer afgetrapt, zijn meerdere moest erkennen in Oostrum 6. Er zijn altijd wedstrijden die heel lang in het geheugen blijven hangen, zoals vorige week tegen Castenray, van wege de minder goede prestatie, en die tegen America waarin wij blij waren met dat ene puntje dat we daar verdienden. En omdat B.V.V. van America gewonnen had togen wij toch met enig ontzag naar BlitterswijckDaar Oostrum de toss gewonnen had mocht B.V.V.aftrappen, maar een goed gemotiveerd Oostrum 6 had al snel de wedstrijd in handen, zeker in de verdediging en op het middenveld, waar Hay Geurts en Theo van de Pas, de vol gende keer met een doelpunt, de lakens uitdeelden, maar in de aanval bleef het bij enkele hoekschoppen, een kopbal, net voor langs en een klein kansje voor open-doelalleen de afstand tot het doel was veel te groot, wel 2 meter, zodat het schot langs ging. Halverwege de eerste helft zag Ruud Engels Gratje Vollenberg zwaaien, naar enkele Oostrum-supporters, ongeveer een bus vol, hij bedacht zich geen moment en legde de bal met een diagonaal schot over het veld waar de inmiddels wakkere Gratje de bal nog net voor de achterlijn terug kon leggen op de meegekomen Math van Rhee, die beheerst scoorde: 0-1. Hier na kreeg ook B.V.V. enkele kansen maar gelukkig had Wiel Kuns- ler de handschoenen aan met de verlengde vingertopjes, zodat hij beide schoten tot hoekschop kon tikken, zodat het tot de rust 0-1 bleef. Nu had B.V.V. twee dames-korfbalteams ingehuurd voor het af- of verleiden van Oostrumse spelers, maar alleen Ruud Engels vergreep zich een keer aan de bal(voetbal)zodat deze taktiek mislukte en omdat ze bang waren in hun eigen val te trappen werd besloten de tweede halft op een ander veld te spelen, waar de veteranen van B.V.V. de wedstrijd tegen Oos trum gewonnen hadden. Maar ja, nieuw veld, nieuwe toss, en weer moest B.V.V. aftrappen. Oostrum, dat in de eerste helft een beetje stroef draaide, ging steeds beter voetballen en het duurde dan ook niet lang of Sjaak Linskens zag zijn voorzet af gerond door alweer Math van Rhee. Hierna probeerde Leo Wilms het ook eens een keer en roffelde, rakelings naast de afrastering, naar voren, maar het leverde niet meer op dan een waarschuwing, omdat hij naar zijn voorhoofd had gewezen toen de grensrechter afvlagde (hij wees alleen maar, om die man duidelijk te maken dat zijn pony voor de ogen had gehangen). Door goed voetbal bleef Oostrum gevaarlijk en een tegentreffer kon dan ook niet uitblijven. Voor die derde treffer tekende Jerry Clark, die was ingevallen voor Math van Rhee. En toen 18

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 18