nog enige wonderbaarlijke uitlatingen over paarden die 180 km per uur gaan en desondanks niet in mogen halen, maar dan een potje gaan staan te vetzakken waar moeder bijstaat. Tevens kwam hij via de tekst op z'n literse-pul, die hij tevergeefs in één keer trachtte te ledigen, tot de conclusie dat er in Ne derland gemiddeld per inwoner 2^ liter per jaar van een bekend Limburgs bier genuttigd wordt. Rest mij nog, daar het mijn laatste wedstrijd voor Oostrum was, om iedereen die mij in de afgelopen 18 jaar heeft gesteund en met mij heeft gevoetbald, te bedanken. Verder dank ik de S.V. voor het in mij gestelde vertrouwen tijdens de afgelopen 2è jaar en hoop dat er nog veel gekapt en getraind wordt op don derdag-avond een FC den HAAG - SUPPORTER -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- YSSELSTEYN_7 - 00STRUM_4 0_- 5 (rust: 0-3) Op een zon-overgoten sportpark in Ysselsteyn waren de kaarten al snel geschud. Hier zouden de punten gepakt kunnen worden. De Peelbewoners probeerden alles wat binnen hun vermogen lag, maar dat was lang niet voldoende om de roodhemden van een af getekende overwinning af te houden. De eerste aanvallen waren nog niet doeltreffend genoeg. Het duurde toch nog geruime tijd eer ondergetekende op de solotoer ging om 0-1 te laten aantekenen. Daarna was de weg vrij voor een grote overwinning. Doelman Theo Kessels haalde bij één van zijn bekende doeltrappen ver uit, de bal werd door Wiel Bovend- eerdt doorgekopt en Herman Jeucken maakte attent gebruik van een aarzeling in de Ysselsteynse defensie, door de bal over de keeper te lobben: 0-2. De Oostrum-trein, af en toe een boemel treintje, ging door in een heerlijk najaarszonnetje. Onze rechts buiten, Bert Linders, bekend van de kappen- en draaienshow, kreeg de bal aangespeeld, ging goed door tot de achterlijn en trok de bal keurig terug. Wiel Bovendeerdt hoefde bij de tweede paal alleen nog knielend in te koppen: 0-3. In de rust sprak onze klasseoudste ware woorden: "Der mót veul mier geknaojd werre"Dat gebeurde in de tweede helft dan ook volop. Toen we de 'knaojtied' achter de rug hadden, scoorde Theo van de Venne via de Ysselsteyn-goalie 0-4. De wedstrijd was gespeeld. Dat Ton Kessels uit een schotvoorzetvia de peelkeeper nog 0-5 scoorde was belangrijk voor het doelsaldo. De twee punten waren binnen. De volgende week krijgen we in een inhaalwedstrijd Swolgen 4 op bezoek. Tot dan. BEKA P.S. Rest mij nog namens 'het viert' Theo Kessels veel succes en voetbalwijsheid in het voetbalbestuur van S.V.O. toe te wensen. 17

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 17