kom eens kijken wat de jeugd zoal presteert op tennisgebied. De Jeugdcommissie, -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUMl - WANSSUM_2 5_-_l Het talrijk opgekomen publiek kreeg een wedstrijd voorgescho teld met een hoge amusementswaarde. Zowel Oostrum, alsook Wans- sum speelden aanvallend voetbal en de einduitslag hed dan ook evengoed b.v. 7 - 3 kunnen zijn. Een overwinning opnieuw voor de hele ploeg die negentig minu ten lang het wedstrijd-tempo hoog hield en verschillende spe lers van Wanssum zaten conditioneel aan het einde van hün krach ten. Het was ook een harde, weliswaar sportieve wedstrijd, ver schillende spelers hadden regelmatig verzorging nodig. John van Bergen, net jarig geweest, was de ongelukkigste speler. Hij werd in tien minuten tijd drie keer aan dezelfde enkel ge blesseerd en moest in de zeventigste minuut de wedstrijd verla ten. Scoreverloop: 9de minuut: Carlo verheyen 1-0. 16de minuut: Henk van Goch: 2-0. RUST. 51ste minuut: Wanssum strafschop: 2-1 53ste minuut: Carlo Verheyen 3-1. 78ste Minuut: Carlo Verheyen 4-1. 90ste Minuut: Henri Wilmsen 5-l(strafschop) Na zes wedstrijden hebben we nu 12 punten en een doelsaldo van 24 vóór en 5 tegen. Komende zaterdag spelen we vriendschappe lijk uit bij en tegen Eiker Boys. Over twee weken onze volgen de competitiewedstrijd: zondag 20 oktober 14.30 uur: Geysteren 2 - Oostrum 1. U komt toch ook, dan is het fijn langs de lijn. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- MELDERSL0_5 - 00STRUM2 0_- Iets later dan gepland, maar toch nog te vroeg, vertrekken we, zonder 'Mais' Manie, naar Melderslo. Het Oostrumse publiek, dat zaterdag nog verwend werd met 5 Oostrumse doelpunten, kwam van daag, wat doelpunten en goed voetbal betreft, voor niets naar Melderslo. Er waren slechts enkele kansjes, waarvan de groot ste door ondergetekende werd gemist. Na rust kwam B.B. in het veld voor G.W. Ook deze wissel bracht geen verandering in het spelbeeld. Al met al een slechte, en naar ik hoop de slechtste wedstrijd van dit seizoen. Twee weken geleden speelden we de tweede helft goed, vorige week de eerste helft, nu twee helf ten slecht. Dus komende zondag moet dit twee goede helften wor den. Aan het publiek ligt het niet. Kom op jongens, de schouders eronder en er weer fris tegenaan. Zondag inhalen tegen Storm vogels of vrij. Zie hiervoor de opstellingen. Slechter kan niet. 1 5

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15