limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. DAMES L.VJJ. De excursie naar het Dagblad van Noord-Limburg te Venlo is op dinsdagavond 8 oktober. Vertrek om 19.00 uur bij het gemeen schapshuis. Ieder dient voor eigen vervoer te zorgen. Degenen die aan deze excursie willen deelnemen, willen die zich vóór 6 oktober opgeven bij mevr. D. Wolters, tel.: 82129. Het uitstapje zal dit jaar plaatsvinden op woensdag 27 novem ber Om 8.00 uur vertrekt de bus naar het overdekte winkelcen trum Hoog Catharijne te Utrecht, waar U de keuze hebt tussen winkelen of een diaserie en rondleiding door het complex met o.a. een bezoek aan de veiligheidsdienst en de kelders waar de goederenaanvoer is. De lunch is op eigen kosten en gelegenheid, 's Middags wonen we een T.V.-opname bij in de N.O.S.-studio te Bussum van het medische programma "Vinger aan de pols". Om 18.00 uur wordt het diner geserveerd in de Brouwershoeve te Nistelrode, waarna we om 20.30 uur terug zullen zijn in Oostrum. De kosten bedragen 36,00 p.p. inclbusreis en di ner. T.z.t. hoort U wanneer en waar U zich kunt opgeven voor het reisje. Op maandag 28 oktober 1985 organiseren de gezamenlijke agrari sche werkgroepen van de kringen Roermond - Weert - Helden - Horst - Venray - Venlo een studiedag van 10.00 tot 16.00 uur in de "Turfhoeve"Middenpeelweg 1, Sevenum. Deze dag is be stemd voor alle vrouwen van zelfstandige ondernemers, zowel agrarische als midden- en kleinbedrijf of zelfstandig een be drijf voerend. Het thema is: Mede-Ondernemen: beroep - plicht - hobby. Het programma bevat inleidingen, groepsdiskussies en een rol lenspel, door afdeling Sevenum. Inleidingen zullen gehouden worden door: Mevrouw Andela-Baur, lid Tweede Kamer, boerin; Mevrouw Ali Bor, voorzitter van de Vrouwenraad van het Neder lands Christelijk Ondernemersverbondvoert samen met haar man een slagerij Mevrouw Jean Cobben, lid van de werkgroep agrarische vrouwen kring Meerssen, boerin. Tijdens de groepsdiskussie zullen W.A.V.-leden als rapporteurs van de groepen optreden. Er zal voldoende mogelijkheid zijn om ook persoonlijk of schriftelijk vragen te stellen aan de in- 8

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 8