In rapport Aktiviteiten mensen zonder werk krijgt de jeugdwerk loosheid ruime aandacht. Een rapport met veel cijfermateriaal. In een schrijven aan NS is wederom gewezen op slechte toe stand van overweg in Mgr. Han-ss«n straat-Opmerkingen die ons hierover bereikten spraken van verkeersdrempel. Ruime aandacht krijgt onderhoud buitenterrein rond gebouw ADOR en dan speciaal het talud langs Witte Vrouwenstraat/Herenpas- weg. Een woordvoerder van ADOR benadrukt dat zij onderhoud on mogelijk om verschillende redenen niet voor hun rekening kun nen nemen. Op verzoek van ADOR zal dorpsraad kontakt opnemen met gemeente om de zaak te bespreken en zo mogelijk tot een oplossing te komen. Vergadering maakt bezwaar tegen plan om dorpsraadverkiezing van Oostrum te verplaatsen naar tijdstip in voorjaar 1987. Als reden voor verplaatsing wordt gegeven: financieel moeilijk haalbaar, omdat in 1986 naast Oostrum ook in Leunen dorpsraad verkiezingen zouden plaatsvinden. Vergadering maakt bezwaar tegen afwijken van schema en dient opgesteld rooster opgevolgd te worden. Betreurd wordt dat dit jaar aan dorpsraden geen overzicht wordt verstrekt van attrakties, welke op de jaarlijkse ker missen aanwezig zijn, met vermelding van maximum toelaatbare prijzen. Toezegging is verkregen dat een volgend jaar deze informatie wel zal worden verstrekt. Opgemerkt wordt dat automobilisten zich slecht houden aan ma ximum toegestane snelheid op Stationsweg. Dit is aanleiding voor anderen om dit aan te vullen met o.m. Mgr. Hanssenstraat Hieraan is weinig te doen; het blijft een verantwoordelijk heid ten opzichte van mede-weggebruikersDat neemt niet weg dat ook andere weggebruikers ook niet steeds een voorbeeld zijn van verkeersdiscipline Gewezen wordt op aanbrengen van naambordje Herenpasweg op hoek Herenpasweg/Witte Vrouwenstraat. Ook naambordje Geest straat hoek Geysterseweg is nog niet verplaatst. Wij zullen kontakt opnemen met Openbare Werken van gemeente. Het voorstel van NS via gemeente kenbaar gemaakt om uitslui tend extra waarschuwingslichten bij NS-overweg Witte Vennen- weg voor verkeer komend vanuit Oirlo wordt onvoldoende ge acht. Er wordt op gewezen dat dit niet in overeenstemming is met besluit in kommissie Openbare Werken. Wij zullen dit ken baar maken. Volgende vergadering: dinsdag 8 oktober; de halfjaarlijkse voorzittersvergadering; akkommodatieBowling-Bistro W. Mi chiels -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3