Aspiranten 1: vrij Raadpleeg publikatiebord Aspiranten 2: Oostrum 2 - Wittenhorst 3 aanvang 11.15 uur aanwezig 10.30 uur. Pupillen: vrij Raadpleeg publikatiebord. Rekreanten: Woensdag 9 oktober: Oostrum - Peelkorf aanvang 19.00 uur. KORFBAL Op zaterdag de 28 september reden wij in een dichte mist naar Horst-Amerika om daar tegen Erica te korfballen. Daar maakte Erica in de eerste helft een doel. In de tweede helft deden wij ons uiterste best, echter Erica doelde nogmaals. Het werd 2-0 voor Erica. Volgende keer hopen wij het beter te doen. Christel Arts o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BIL JARTVRIENTDE NS NA Het na-zomerweer is verdraaid nog mooier dan het zomerweer, al thans in Nederland. Normaal gesproken is biljarten in de herfst best wel gezellig, vooral als het buiten al een beetje herfst achtig begint te worden. Nu, met die prachtige avonden is het nog goed te doen om buiten te zitten en die grote rode bal ach ter de horizon te zien verdwijnen, inplaats van dat kleine ro de balletje op het groene laken. Nietemin, gebiljart wordt er toch en niet slecht. Jac. Cornelissen leidde zijn team met veel verve naar een over winning van 7 - 2 op BIOS-2. Jac. scoorde een behoorlijk gemiddelde(1909) en had er ook nog een serie bij van 11. Niet gek'. Jo Cremers heeft zijn draai nog niet helemaal gevonden. Het wil de niet goed en veel verder dan een gemiddelde van 1.095 kwam hij niet. Theo van de Venne daarentegen verdiende zijn twee matchpunten met een mooi gemiddelde (1.904) en de stand was nu 4-2 voor SNA. De finalepartij van Frank Drabbels was beslis send. Winst met een behoorlijk verschil zou betekenen dat de totale wedstrijd zou worden gewonnen. Frank heeft zich goed van zijn taak gekweten, met een gemiddelde van bijna l,en 25 poedel$ haalde hij toch de eindstreep. Einduitslag SNA - BI0S-2: 7-2 Het tweede team tegen 0PM-1 wilde niet zo goed. Allereerst werd Wim Kleuskens, door een afmelding van mij, overhoopt terugge floten van een verjaardagsfeest. Fietsen door dichte mist hielp 20

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 20