SPORTVERENIGING „OOSTRUM" werd ingekopt werd de bal van de doellijn gehaald door een Oos- trumspeler- Hierdoor gingen wij rusten met een 0-2 achter stand. De taktiek van de tweede helft kwam hierop neer dat wij moesten blijven door-voetballen en dat een derde tegen-treffer voorkomen moest worden. Dat eerste lukte redelijk maar omdat we vergeten waren deze taktiek door te geven aan Castenray, werkte deze niet mee, en stond het na een kwartier in de tweede helft 0-3 voor Castenray. Niet dat Oostrum hierna beter ging voet- ballen, maar het bleef drukken om hef resultaat een beetje draagzamer- te maken, want er waren nog maar weinig mensen over die aan een gelijkspel, laat staan een overwinning dachten. En dit drukken had na 20 minuten resultaat toen een schot van Jeu Künen via de binnenkant van de paal het net raakte: 1-3. Het geluk leek voor Oostrum teruggekeerd want tien minuten la ter was het Math van Rhee die een voorzet van alweer Jeu( hij kwam van de veteranen om af en toe een halve wedstrijd mee te doen), Met nog een klein kwartier te spelen begon Oostrum zijn kansen te ruiken en vijf minuten voor het einde was het Henk Claassen die een punt voor Oostrum uit het vuur sleepte door in een wir-war van spelers het net te raken. Bij dit resultaat bleef het en kon Oostrum in de handen klappen voor dat ene punt je dat zij in eigen huis konden houden. Je Zus -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- S.v. OOSTRUM AFDELING KORFBAL Uitslagen gespeelde wedstrijden: Sen Korda - Oostrum 0 - 11 Jun. 1 Oostrum - Vonchel Girl 2 - 8 Jun. 2 Oostrum - Merels 1 - 12 Asp1 Vonchel Girl - Oostrum 6 - 0 Asp2 Erica - Oostrum 4 - 0 Pup. Erica - Oostrum 2 - 0 Programma_5_en_6_oktober Zondag 6 oktober Senioren: Oostrum - TOP Belfeld aanvang 11.00 uur aanwezig 10.15 uur. Zaterdag 5 oktober Junioren 1: Maaskorf - Oostrum aanvang 15.15 uur vertrek 14.30 uur. Junioren 2: Wittenhorst - Oostrum aanvang 15.15 uur vertrek 14.30 uur. 19

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 19