benutten, want goed gespeeld werd er. Het middenveld, zo vaak verguist in voetbalwedstrijden, had de zaak goed onder controle. De Volhardingmannen mochten niet mopperen dat het bij de rust nog 0-0 stond. In de eerste minuut van de tweede speelhelft waren dekkingsfouten bij Oostrum er de oorzaak van dat een Volhardingspeler, na een goede voorzet de hoek kon uitkiezen met zijn hoofd: 0 - 1. De Oostrummannen kregen hierdoor een flinke slag te verwerken, het duurde geruime tijd eer we hier over heen waren. Juist op dat moment werd er een fout gemaakt, die 0-2 tot gevolg had. We zaten toen al tien minuten vóór het eindsignaal. De rood-witten speelden toen alles of nieks Er werd zelfs tijdens dit alles-of-niets-offensief goed gecom bineerd. Aanval op aanval rolde op het Volhardingdoel af. Uit één ervan kregen we een hoekschop. Deze werd door Ton Kessels keurig ingekopt: 1-2. Vlak daarna gaf Toon Baltussen ons de ,-r genadeklap door een schuiver in'de lange hoek'. 1-3 eind stand. Al met al geen verdiende nederlaag, want op grond van de kansen in de eerste helft hadden we zeker een gelijkspel verdiend. Na de wedstrijd kon men die geluiden ook in het Vol hardingkamp opvangen. Maar ja, Uw verslaggever komt er ook niet onderuit, de doelpunten tellen nu eenmaal in een wedstrijd. Na de wasbeurt lieten we ons de consumpties er niet minder goed om smaken. Proost Leo'.! Tot volgende week in Yssesteyn om 11.45 uur. BE KA OOSTRUM6 - CASTENRAY_4 3_-_3 (0-2) Ook deze zondag is Oostrum 6 er in geslaagd om ongeslagen te blijven, zij het dat het er deze keer lang naar heeft uitgezien dat dit niet zo was. Evenals vorige week heeft Oostrum 6 een bepaald kenmerk van de voetbalsport naar voren geschoven. Had den zij verleden week laten zien hoe zij doelpunten moesten ma ken, nu was de wedstrijd afgestemd op 'karakter' Zo begonnen wij met in het centrum van de verdediging twee an dere gezichten. Maar de druk op onze verdediging was niet al te groot omdat Oostrum het meest in de aanval was. Toch was het Castenray dat de score opende toen een speler op links doorbrak en de bal langs Wiel Künzler schoof. Ook hierna bleef Oostrum domineren maar door veel te veel onnodig balverlies waren zij niet zo gevaarlijk als dat zij zouden willen zijn. Balverlies was ook de indirecte oorzaak van de tweede treffer van Casten ray. Zelfs na deze tweede tegenslag voor Oostrum liet het de moed nog niet zakken, maar het geluk bleef weg. Zo ging een schot van Jeu Künen via de lat over evenals een kopbal van Math van Rhee en toen een hoekschop van eerstgenoemde door de tweede 18

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 18