Ik denk dan ook dat U allen het met mij eens bent, dat wij Wereldmissiedag dit jaar moeten vieren op 5 en 6 oktober - WERELDMISSIEDAG VOOR ZUSTER TRUUS LEMMENS- en dat wij ook de volledige collecte van alle H. Missen aan haar moeten afstaan. Dan weten we heel zeker dat de opbrengst tot de laatste cent in goede handen is en dat zij er velen gelukkig mee kan maken. Mogen we rekenen op een royale bijdrage, die U met liefde aan haar geeft, die de liefde-zelve is. WERELDMXSSIEDAGVAN DE_KINDEREN Ieder jaar is er ook een Wereldmissiedag, speciaal van de kin deren. De leerkrachten van onze basisschool zijn eveneens van mening dat we dit jaar "Wereldmissiedag van de kinderen" moe ten laten samenvallen met de Wereldmissiedag van de volwassenen, en dat de opbrengst van de kinderen van onze school ook afge dragen moet worden aan Zuster Truus Lemmens voor haar kinderen. Alle kinderen krijgen een zakje mee naar huis om daar hun bij drage in te doen voor de missievoor de kinderen van Zuster Lemmens. Het gaat erom, dat kinderen van jongs-af-aan leren zelf iets te doen voor de kinderen van de Derde Wereld. Öp~school zal hierover vanzelfsprekend nog uitgebreid over ver teld worden, maar het zou fijn zijn als U, ouders, met Uw kin deren er eens een babbeltje over maakte, voor wie hun bijdra ge bedoeld is en waarom zijzelf daar ook iets voor moeten over hebben. De kinderen kunnen dan zaterdag, onder de gezinsmis, hun zakje aan Zuster Truus Lemmens aanbieden. De kinderen van groep 1 en 2 (de vroegere kleuterschool) breng en hun envelopje vrijdag mee naar school en dan zullen de leer krachten er wel voor zorgen dat ook deze envelopjes zaterdag aan Zuster Truus Lemmens worden aangeboden. Maar als deze kin deren zaterdag met hun ouders naar de H. Mis willen gaan, dan mogen zij het ook zelf aan Zuster Truus Lemmens aanbieden, te gelijk met de andere kinderen. ATTENTIE Het feest van Allerheiligen wordt dit jaar in de kerk gevierd op zondag 27 oktober, in de namiddag is er dan een Allerzielen- dienst in de kerk om 15.00 uur en daarna een gezamenlijk be zoek aan ons kerkhof. Uw pastoor. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 14

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 14