11 nov. 12 nov. 14 nov. 14 nov. 17 en 18 nov. 21 nov. 24 nov. 26 nov. 27 nov. 1 dec. 3 dec 5 dec 7 dec 10 dec 12 dec. 12 dec 12 dec. 17 dec 19 dec. 29 dec. 3 en 4 jan. 11 jan. 18 jan. 25 jan. 1 febr. 21 juni Algemene ledenvergadering Karnavalsvereniging "De Karklingels" Vergadering werkcomité. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Concert en toneel. Lezing sociale zaken, sociale wetgeving, L.V.B. Optreden schouwburg "Oere Toe". Surprise kienen, O.V.B. Uitstapje L.V.B. St. Nicolaasintocht Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. korfbal. Bestuursvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Harmonie, oud papier ophalen. Vergadering werkcomité. Jeugdleidersvergadering S.V. Oostrum afd. voetbal. Harmonie, bestuursvergadering. Informatie-demonstratie over snacks-vlees en vlees waren, L.V.B. Kerstviering, O.V.B. Kerstviering, L.V.B. Jeugd Play-Back-Show. Zitting Karnavalsvereniging "De Karklingels". Jeugdprinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels" Prinsenbal Karnavalsvereniging "De Karklingels". Aide Wieverbal Karnavalsvereniging "De Karklingels". Receptie Prins 1986 Karnavalsvereniging "De Kar klingels" Toediening van het H. Vormsel om 19.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KYN0L0GENCLUB Op zaterdag 5 oktober organiseert Kynólogen Club Venray, in sa menwerking met Dierenpension en Asiel "De Berghaag"ter gele genheid van Werelddierendag een open dag. De aanvang is 13.00 uur. Er zijn verschillende demonstraties o.a. goed gedrag- en gehoorzaamheidstrainingeen ras-honden-* show en een demonstratie trimmen. Er worden ook dia's vertoond over honden. De sluiting is rond vijf uur. U bent van harte welkom in de "Berghaag", Venneweg 5 te Oostrum. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11