- "Prentenboekjes". Het aspect van "omgaan met boeken" wordt behandeld. Hierna wordt in beeld gebracht waar je boeken kunt kopen, lenen of pakken. Tenslotte wordt de verfilming van het aangekondigde prentenboek vertoond. Data - Waar is Dribbel?: ma. 30 sept. 10.00 uur en di01 okt10.00 uur. - Dank U Sinterklaasje: ma. 02 dec. 10.00 uur en di03 dec. 10.00 uur. Het is bijna Oostrumse kermis. Daarom zijn we deze week begonnen met het projekt "De kermis". Wat gaan we waarschijnlijk doen? - Vóór de kermis gaan we met de kinderen naar de opbouw van de kermis kijken. - Vertellen, voorlezen, spelletjes en raadseltjes over de "ker mis" - De woorden: kassa, kraam, café, matinee en de begrippen: vlug, en langzaam, hoog en laag proberen we te verduidelijken. - Werken over de kermis b.v. een zweefmolen en een kraampje ma ken. - Versje aanleren: Schommelen, schommelen heen en weer, Draaien, zwaaien nog een keer. Dan een ijsje koel en fris, Heb ik graag als het kermis is. Liedjes aanleren: Vlaai, vlaai soeker op de vlaai, 'k weui dè'k 'n stuksken haai. En al is het stukske nog zo klein, De vlaai die smakt zo fijn. (eventueel) Wij gaan naar de kermis, Wie gaat er met ons mee? We dansen en we zingen, en springen alletwee. In de gang bij de groepen een en twee, ligt verdere informatie over het projekt. Loopt U gerust eens binnen om deze informatie en de gemaakte werkjes te komen bekijken. Met vriendelijke groeten, team Maria Basisschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6