Nadat oud-leider Sraar de dug-out en zijn mensen veel sukses had toegewenst en zich als vaste supporter tussen de anderen had genesteld, begon het spel. Na wat kleine schermutselingen voor beide doelen, trok Oostrum na een tiental minuten de wed strijd naar zich toe. Diverse mooie aanvallen gingen richting H.R.C.-doel. Het was dan ook zeer verdiend dat voorstopper Geert Janssen in de 34ste minuut uit een corner van John van Bergen met een harde kopbal 0-1 scoorde. Gezien het spel wacht te iedereen op 0-2, maar een aantal kleine blessures aan beide kanten leidde tot irritaties in het veld en Oostrum voetbalde eigenlijk tegen zichzelf, waardoor H.R.C. enkele malen gevaar lijk kon worden, maar goalie Twan Pelzer had overal op tijd zijn hand tegen de bal. Rust 0-1. Na de thee was het na 5 minuten weer raak. Carlo werd de diep te ingestuurd en liet de H.R.C.- doelman kansloos, 0-2 Er volgde een periode met sterke en zwakke momenten en uit een van de zwakke momenten scoorde H.R.C. uit een corner in de 70- ste minuut 1-2. Even rook H.R.C. de gelijkmaker, maar in de 75- ste minuut maakte Berry Oudenhoven aan die gedachte een einde en scoorde nadat hij zichzelf mooi vrij gespeeld had, beheerst 1-3. In de 82ste minuut scoorde Henri Wilmsen uit een vrije trap even buiten de 16 meter zeer mooi in de rechterbovenhoek, 1-4. De wedstrijd was gespeeld en dan is het heerlijk douchen en napraten. De weg is lang, overigens spelers; vergeten jul lie zondag a.s. natuurlijk niet; de olifant'. OOSTRUM 2 - CASTENRAY_2__ 2_- 0 Na een niet al te goed oefenprogramma( wat betreft de resul taten) begonnen we onze eerste competitiewedstrijd tegen de reserves van Castenray. We hadden echt iets goed te maken te gen Castenray na de oefenwedstrijd tegen hun die we met 3-1 verloren. Omdat wij met deze gedachten in het voorhoofd het veld opgingen, en Castenray nog met de kermis in het achter hoofd, bleek al snel dat we toch beter waren. Na ongeveer 20 minuten van goed combinatiespel was het Jan Raedts(lste r.), die voor de opening zorgde, waardoor Marcel Linskens(2de r.) met een mooi schot Jos van They mit den trekbuul passeerde. 1-0 Kort hierna scoorde Castenray meteen voorzet de gelijkmaker. Deze goal werd echter door de goedleidende scheidsrechter afge keurd, wegens hinderen van onze doelman(3de r.) Zo konden we na 45 minuten goed voetbal(van onze zijde), van de thee(z.s.) genieten. Na rust gaf het een weinig veranderend spelbeeld van deze toch wel sportieve wedstrijd te zien. Na goed uitverdedigen was het in de 55ste minuut Herman Lenssen (4de r.), die 2-0 kon laten aantekenen. Castenray begon hier-

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 15