M.B.V.O. (Meer Bewegen Voor Ouderen) In de eerste week van september starten de activiteiten van het M.B.V.O. weer. Iedereen van 55 jaar en ouder kan hier aan mee doen. In de gemeente Venray starten we met een grote activitei tendag op donderdag 5 september. Een uitgebreid programma. Tijd en plaats vindt U in Peel en Maas en/of in het boekje De Scha kel. We hopen veel Oostrumse ouderen te mogen begroeten In deze week is er in Oostrum geen gymnastiek en volksdansen. De tweede week van september ziet er als volgt uit: Op dinsdag 10 september is de eerste gymles om 4 uur in de gymzaal. Op donderdag 12 september willen we ook in Oostrum wat meer la ten zien van het M.B.V.O. Vooral de gymnastiek krijgt wat ex tra aandacht want de deelneming is momenteel wat mager. In sa menwerking met het bestuur van de bejaardenvereniging stellen we het volgende programma voor. Van 2 tot 3 uur demonstratie gymnastiek voor ouderen (wij hopen op veel deelnemers). Wij zullen proberen om een aantal onder delen te laten zien. Om 3 uur is er een wat langere koffiepauze. De bejaardenvereniging biedt ons wel wat lekkers aan bij de koffie. Na de pauze vullen wij de middag met volksdansen (tot dat we moe zijn). Laten we er een fijne middag van maken. In verband met de kermis vervalt de gymles van 17 september. Het volksdansen op 19 september kan gewoon doorgaan. Hopelijk zijn wij dan in de vierde week van september weer in ons norma le ritme. Sportieve groeten. Contactpersoon en leiding M.B.V.O. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o VERENIGING_VAN_OUDEREN Door de centrale van de Vereniging van Ouderen zijn de volgende activiteiten georganiseerd: Op dinsdag 3 september a.s. een regiodag. Aanvang 14.00 uur in de schouwburg te Venray. Entree 5, Op donderdag 5 september worden de anderen uitgenodigd om deel te nemen aan een activiteiten-instuif. Aanvang 13.30 uur in het activiteiten-centrum op het Kennedyplein te Venray. Entree gra tis o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Wil je eens echt genieten van je eigen omgeving en dat op de fiets, doe dan mee aan de gezinsfietstocht a.s. zondag 1 sep tember. Starttijd tussen 's morgens 10 uur en 's middags 2 uur bij café van Dijk. Voor iedereen een herinnering en een gratis tractatie 5 T.W.C. Oostrum

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 5