OOSTRUMSE VROUWEN BEWEGING Woensdag 4 september: repetities in het gemeenschapshuis van 18.00 - 19.00 uur: leerlingen tamboerkorps, van 19.00 - 20.30 uur: het gehele tamboerkorps. Zaterdag 7 september: optreden Eikenhofkapel in Oeffeit. Zaterdag 7 september: op deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Dames De vakantie zit er weer op. Op verzoek van vele leden beginnen we het nieuwe seizoen op dinsdag 10 september met een H. Mis om 19.00 uur. Daarna gaan we naar het gemeenschapshuis waar mevr. Thijssen-Deenen uit Swolgen voor ons allerlei lekkere hapjes klaarmaakt, zoals: cocktails, pasteitjes, gevuld stokbrood e.d.; zij laat ook zien hoe je een tafel feestelijk kunt aankleden. Tevens kunt U alle klaargemaakte hapjes proeven en krijgt U de recepten op stencil mee naar huis. Misschien doet U hier nog ideeën op voor de aanstaande kermisdagen. We vragen aan ieder een eigen bij drage van 5,welke U op deze avond kunt voldoen. Opgave uiterlijk vóór 3 september bij Rieky Basten, tel. 80582. Na 3 september is geen opgave meer mogelijk. Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 1 september a.s. dan gaan we natuurlijk allemaal meedoen met de GEZINSFIETSTOCHT. Keuze uit 25 of 50 km. Starttijd tussen 10 uur en 2 uur bij café van Dijk. Tot zondag a.s. 1 september. T.W.C. Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3