SCarmonie óub cMatriS éJuteLd staat goede hoop dat alsnog dergelijke woningen gebouwd zullen worden; maar onzeker is nog wanneer en waar. - De beide nagekomen belangstellenden voor een premie A-woning te Oostrum zullen worden aangemerkt als voorlopige inschrij ving voor 1986, voorzover in Oostrum nieuwbouw van premie A- woningen in dat jaar plaatsvinden. - Vergadering neemt kennis van een drietal kommissievergaderin gen. - Jaaroverzicht 1984 en exploitatierekening zijn opgestuurd naar Gemeente Venray. - Van het dorps- en wijkradenoverleg is ditmaal niets te mel den - De jaarlijkse fietstocht voor leden van dorpsraad zal plaats vinden op zaterdag 13 juli. - Er bestaat nog onzekerheid omtrent al of niet slopen van hou ten noodgebouw aan de Watermolenstraat; o.m. in gebruik bij basisschool - Besloten wordt om de vergadering van 9 juli niet te laten doorgaan, tenzij er dringende punten ter bespreking zijn. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zondag 1 september: Deelname orkest aan het kiosk-concert in Broekhuizenvorsttegenover het gemeentehuis aldaar. Dit con cert begint om 13.30 uur met een kort optreden van Fanfare Broekhuizenvorst. Het optreden van ons orkest begint om 14.00 uur en zal duren tot 15.00 uur. Alle leden worden verzocht zo veel als enigszins mogelijk is om 13.30 uur in Broekhuizenvorst aanwezig te zijn, in uniform met pet. Voorzover er geen eigen vervoer is en daarover ook onderling geen afspraken gemaakt kunnen worden, wordt verzocht dit even te melden bij het secre tariaat (tel. 87174) waarna gezamenlijk vervoer geregeld kan worden. Graag rekenen we op ieders aanwezigheid in Broekhuizen vorst Maandag 2 september: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest, van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest. OOSTRUM - VENRAY MUZIEKVERENIGING

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 2