GEZINSFIETSTOCHT_ZONDAG_1 SEPTEMBER A.s. zondag 1 september is het dan weer zover, de Toer en Wielerclub uit ons eigen Oostrum organiseert dan voor de derde en laatste keer dit jaar een gezinsfietstocht. Ook nu, evenals voorgaande keren slaagden wij erin weer een mooie route uit te zetten enwel ten oos ten van ons. Voor ons, als organisatie is het erg prettig dat wij na iedere tocht steeds tevreden geluiden horen over de tocht en de verzorging. Het is trouwens wel te zien dat er steeds meer Oostrumse mensen de fiets van stal halen om zelf te gaan kijken of de verhalen van de vorige deelnemers wel kloppen en wel hoor, zij worden dan zo enthousiast dat zij er de volgende keer zeker bij zijn en uiteindelijk veel meer gaan fietsen. Dus sportieve mensen, neem deze laatste kans in 1985 nog waar en doe mee, je ziet zoveel meer van de omgeving en je bent sportief bezig. De starttijden zijn vrij en deze liggen tussen 10 uur en 2 uur. Wij geven de route aan met pijlen en jullie krijgen hiervan ook een duidelijke beschrijving bij de start. Er zijn die dag twee afstanden, n.l. de 25 km. en de 50 km. route. Iedere deelnemer ontvangt na afloop een herinnering, hoewel er voor de mensen die dit jaar voor de derde keer meedoen er een extra herinne ring klaarligt. Onderweg is er natuurlijk weer een gratis drank je. Startplaats is wederom café van Dijk. Zijn er nog vragen op fietsgebied, bel dan gerust, tel. 86070 of 88355 of 83803. Tot zondag a.s. 1 september, natuurlijk op de fiets. T.W.C. OOSTRUM. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIEATTENTIE ATTENTIE De damesvolleybalclub van Oostrum start weer haar seizoen op vrijdag 6 september. Onze club kan uitgebreid worden met en thousiaste dames, die graag op vrijdag van 19.00 - 20.00 uur één uur aktief willen volleyen. U kunt zich hiervoor melden bij Thea Groenen, Herenpasweg 16, tel. 84091. Namens de volleybalclub W. Janssen ThGroenen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 11