Nu de datums en de aanvangstijden bekend zijn kunnen nieuwe le den of geinteresseerden zich massaal komen aanmelden of eens een keer een wedstrijd meespelen. Iedereen is welkom-maar mannen sturen we door naar de vetera nen! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- H S V 'T ALVERTJE. Met veel belangstelling is donderdag 8 augustus de eerste wed strijd gehouden van het jeugdvissen in de visvijver aan de Wanssumseweg. Hoewel er in deze vijver over het algemeen toch redelijk goed gevangen wordt, was het jammer dat niet elke deelnemer een visje kon verschalken. We hopen dat deze jeugdi ge sportvissers a.s. dinsdagavond meer geluk hebben, dat is op 13 augustus. De einduitslag van de serie wedstrijden van de korte hengels van het zomer - koningsvissen is: 1 Sjeek Theeuwen, 2 Rob Wijn hoven, 3 Harry Theeuwen, 4 André Gooren, 5 Leo Gooren. De eerste wedstrijd van de serie wedstrijden voor de Herfstko- ning is op zaterdag 24 augustus a.s.De bijeenkomst is om 6.45 uur bij het Kruis aan de Maasin Geysteren. Er wordt gevist van 7.30 - 10.30 uur. Met de korte hengel vissen houdt in, dat de hengellengte moet zijn tussen 6 en 6.30 meter. Informatie daar over bij Jan Maessen Langeweg 104 te Venray 04780 - 10804 en Harry Theeuwen Houtskuilstraat 38 te Wanssum 04784 - 1967. Daarbij rekenen wij weer op veel deelnemers. Opmerkelijk is dat verschillende sportvissers nu pas dit jaar voor het eerst gaan vissen. Vrij vissen is in de regio Noord-Limburg praktisch niet mogelijk. Overal heeft U een loopvergunning nodig of een ver gunning van een hengelsportvereniging. Het lidmaatschap van onze vereniging is f125.00 per jaar. De N.V.V.SVergunning en de Limburgse Vergunning zijn daarbij inbegrepen met daarbij de visvijvers en beken in de gemeente Venray. Informatie daarover bij de secretaris H.HM.Lenssen Allegro straat 7 Venray 04780 - 87606 of René Wijnhoven 04784 - 1628 en Jan Maessen en Harry Theeuwen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12