6 24 nov. 26 nov. 1 dec 7 dec 10 dec. 12 dec. 12 dec 17 dec. 19 dec. 3-4 jan. 11 jan. 18 jan. 25 j an 1 febr Optreden schouwburg "Oere Toe". Surprise kienen, O.V.B. St. Nicolaasintocht Harmonie, oud papier ophalen. Vergadering werkcomité. Harmonie, bestuursvergadering. Informatie-demonstratie over snacks-vlees en vleeswaren L.V.B. Kerstviering O.V.B. Kerstviering L.V.B. Zitting Karnavalsver Jeugdprinsenbal Prinsenbal Aldewieverbal Receptie Prins '86 "De Karklingels" -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o SCHOOLREIS: KLAS 5 "MARIASCHOOL" Het schoolreisje dit jaar was erg leuk. Om half negen moesten we op school zijn, we gingen met de bus naar Arnhem, over de ZevenheuvelenwegEenmaal in Arnhem aangekomen gingen we naar het Openluchtmuseum waar we uur bleven. We werden in groe pen verdeeld en kregen een boekje met een speurtocht, die heb ben we ongeveer tot de helft gedaan (we hebben de antwoorden later gewoon van het antwoordblaadje overgeschreven) We stopten op de helft met de speurtocht omdat iedereen in het museum naar een bakker wilde waar je zelfgemaakt brood kon ko pen. Om half 1 was iedereen weer bij de ingang waar we ons brood op zouden eten (de helft van de kinderen had dit in het museum al gedaan) Daarna gingen we op Safari, gevolgd door een bezoekje aan de Dierentuin. De Dierentuin was erg leuk, al heb ik meer in de speeltuin gezeten dan dieren gezien!! Rond 4 uur gingen we naar de Westerbouwing(speeltuin, bots auto's, stoeltjesliftenluchtkussens enz.). Daar kregen we twee penningen en friet. Op de terugweg was ie dereen zó vrolijk dat we ons hees gezongen hebben (of ook wel geschreeuwd). Om ca. half negen waren we weer terug. Het school reisje duurde 12 uur maar dat was niets te lang. Ik en alle an dere kinderen vonden het een ontzettende leuke dag, een lol dat we gehad hebben! CHRISTIANNE JACOBS Laatste dag 6de klassers. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o f! TT TT TT

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6