dan de mogelijkheid geboden op een ontspannen manier bezig te zijn met diverse materialen, zoals het werken met gips - klei - hout - papier - verf - tekenen - emailleren enz. Tevens zijn er spelen aanwezig zoals sjoelbakken, voetbalspel en diverse andere gezelschapsspelen. In de zomermaanden trek ken we er zoveel mogelijk op uit. Natuurlijk worden de jaar feesten niet vergeten zoals: St. Nicolaas, Kerstmis, Karnaval, Pasen, Jeugdmarkt. Dit alles is bestemd voor de schooljeugd vanaf de eerste tot en met de zesde klas. Mocht Uw zoon/dochter lid willen worden, dan kunt U hem/haar opgeven bij onderstaande adressen: Hans Cornelissen, tel. 85075, Marijke Stevens, tel. 86004. JEUGDMARKT_Aipi01R Hallo kinderen, het is bijna weer zover. Op zaterdag 31 augustus a.s. is er weer jeugdmarkt bij A.D.O.R. We geven dit bericht tijdig door, zodat jullie ruimschoots ge legenheid hebben om wat spullen bij elkaar te krijgen. We hopen dat de markt net zo gezellig zal zijn als in vorige jaren. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WEEKENDDIENSTEN HUISARTSEN: Vanaf zaterdag 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - Francken - Wittgen en Schraven: Pr tel^ 86082 en voor de patiënten van de huisartsen: Dr. van Thiel - Corver - van Loon - Vercauteren - Schmeetz - De Muinck Keizer en de Vocht: Dr1_Vercauteren Merseloseweg 33, tel. 82200 Voor spoedeisende gevallen kunt U op genoemde data terecht bij de genoemde doktoren: 's morgens van 10.00 - 11.00 uur 's middags van 17.00 - 18.00 uur

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3