6 17 dec. Kerstviering O.V.B. 19 dec. Kerstviering L.V.B. 3-4 jan. Zitting Karnavalsver"De Karklingels" 11 jan. Jeugdprinsenbal 18 jan. Prinsenbal 25 jan. Aldewieverbal 1 febr.Receptie Prins '86 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o ZILVEREN FEEST TAMBOERKORPS Met een door het harmonie-orkest en het gemengd koor opgeluis terde Eucharistieviering heeft onze harmonie zaterdag j.l. in dankbaarheid het feit herdacht dat ons tamboerkorps 25 jaar ge leden werd opgericht. Tijdens een drukke receptie waarop inwo ners van Oostrum, vertegenwoordigers van collega-muziekvereni gingen en bestuurders van Oostrumse verenigingen hun gelukwen sen kwamen aanbieden, was daarbij ook een vertegenwoordiger van het gemeentebestuur en onze geestelijk adviseur met het kerkbestuur die kwamen feliciteren. Onze geestelijk asviseur had in de kerk reeds zijn felicitatietoespraak gehouden. Maar bovenal was er ook de districtsvoorzitter van de Limburg se Bond van Tamboerkorpsen met een delegatie van het districts- bestuur en een vertegenwoordiger van het provinciaal bestuur gekomen om naast gelukwensen aan te bieden aan onze vereniging waarbij hij het Oostrumse tamboerkorps roemde om zijn presta ties en de discipline, ook aandacht te schenken aan een twee tal leden van het tamboerkorps die ook 25 jaar muzikant zijn bij het korps, t.w. Piet van Bracht en Arnold Linders, beiden zeer actieve leden die naast het muziek maken ook steeds bereid zijn de handen uit de mouwen te steken voor diverse activitei ten van onze harmonie. Leden die we gewoon niet kunnen missen. Evenzeer valt de aandacht dan op een drietal leden die reeds langer dan 25 jaar lid zijn van de harmonie, hetgeen wil zeg gen dat ze al lid waren van de vereniging vóór de oprichting van het tamboerkorps, t.w. Jan Custers, onze tamboer-maitre en de tamboers Gerard Lemmens en Jan Versleijen. Ook werd even in het licht van de schijnwerpers geplaatst ons bestuurslid Leo Martens, die al vele jaren het tamboerkorps energiek en vol overtuiging begeleidt. Meer dan genoeg reden voor het orkest om de jubilerende colle ga-muzikanten een serenade te brengen. Met klinkende muziek werd de receptie daarmee besloten. Dat was echter nog niet alles want na de serenade gaat onze di recteur voor het intussen opgestelde tamboerkorps met de leer lingen staan om een muziekwerk uit te voeren dat hij speciaal

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 6