5IE M55LTALER MUSÏKANTEN Donderdag: 09.00 uur Tot zekere intentie Vrijdag 09.00 uur Voor de overledenen van hen die offerden met Allerzielen Zaterdag 19.00 uur Hendrina Maria Houwen-Jacobs Bert Daniëls en overleden familie Overleden ouders Achten-Verdijk Cor Aben Mathilde Custers-Peeters en Jan Custers MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 uur GebrPluk, Jules Janssen, Ton Verstraelen Zondag 08.30 uur Leonie Hendrix, Inge Kreutz, Monique Wilms, Esther Litjens 10.00 uur Geert Versteegen, Paul Bovendeerdt, Erwin Achten, Eduard Camps De H. Mis van zaterdagavond (19.00 uur) zal opgeluisterd worden door de "Muhltaler Musikanten" onder leiding van Ger de Mulder. VAKANTIE Onder de schoolvakantieperiode gaan alle diensten in de kerk op gewone tijden door; alleen wordt er onder de vakantie niet ge preekt en zult U het ook wel vanzelfsprekend vinden dat het zangkoor ook niet op volle sterkte zal aantreden; iedereen heeft recht op een tijdje vakantie. We wensen allen die een vakantie reis gaan maken, een goede reis, een ontspannen vakantie en een behouden thuiskomst. En degenen die hun vakantie in Oostrum zullen doorbrengen, een heel gezellige tijd in Oostrum. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 11 juli 11 juli 12 juli 16 t/m 19 juli 19 juli 24 juli 3 aug. 8 aug Jeugleidersvergadering Harmonie, bestuursvergadering. Laatste repetitie "Oere Toe". Fietsvierdaagse Venray - Deurne. Harmonie, workshop koperblazers in Kerkrade. Harmonie, workshop klarinet in Kerkrade. Harmonie, oud papier ophalen. Harmonie, bestuursvergadering. 4

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 4