den, bij welke receptie uiteraard de leden van het tamboerkorps aanwezig worden verwacht. In verband met de serenade worden alle leden van het orkest verwacht bij het gemeenschapshuis om 2045 uur in uniform met pet Aansluitend aan de receptie wordt tenslotte in het gemeen schapshuis de feestavond gehouden, waarbijevenals bij de H. Mis en receptie, ook de oud-leden van het tamboerkorps van har te welkom zijn met echtgenote of verloofde. Zaterdag 6 juli: op deze eerste zaterdag van de maand wordt er weer oud papier opgehaald. Wij willen U vragen dit oud papier weer vanaf 10 uur gebundeld aan de straat klaar te zetten, waarvoor bij voorbaat onze dank. Maandag 8 juli: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 20.00 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.00 - 22.00 uur: repetitie voor het grote orkest Woensdag 10 juli: repetitie tamboerkorps in de school zoals af gesproken tijdens de laatstgehouden repetitie. De repetitie voor de leerlingen van het tamboerkorps komt te vervallen Donderdag 11 juli: bestuursvergadering in het gemeenschapshuis, deze vergadering zal om 20.00 uur beginnen. Vakantiede repetities van 8 juli en van 10 juli zijn de laat ste repetities voor de vakantie-periode. Na deze periode worden de eerste repetities weer gehouden op maandag 12 augustus voor het orkest en jeugdorkest en op woensdag 14 augustus voor het tamboerkorps Graag wensen wij alle leden een bijzonder fijne vakantie toe. 25_JAAR_TAMBOERC°RPS_BIJ_°NZE_HARMONIE Zaterdag 6 juli a.s. zal het feit herdacht worden dat ons tam boercorps 25 jaar bestaat. In die 25 jaar is het een niet meer weg te denken onderdeel van onze harmonie geworden. Met concerten en buitenoptredens verhoogt ons tamboercorps het optreden van onze harmonie tot een telkens weer feestelijk ge beuren. Daarnaast is ons tamboercorps ook reeds vele jaren een succesvolle samenwerking van de muzikanten. Reeds menige eers te prijs hebben ze behaald tot in de hoogste afdeling. Vele herinneringsvaantjes bewijzen hoe dikwijls ons corps ook elders medewerking gaf aan districtsfestivals e.d. Reden genoeg dus om dankbaar te zijn. Dankbaar voor de leiding van de instructeurs Jan Verstegen, Henk Martens en Pieter Poels, onze huidige directeur.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 3