12 Guus van Leeuwen Gerard Stroucken Theo Swemers Jeanne Swinkels Eef van Merkenstein Huub Pelzer Ad van Hemert 404 - 380 418 - 365 Leo van der Rijt 384 - 407 365 - 397 In het treffen tussen Guus en Jeanne kwam Guus vanuit schijn baar verloren positie terug via 6 strikes op rijDaarmee werd Jeanne als laatste dame uitgeschakeld. Gerard en Eef hielden zich in de le game goed in evenwicht 191 - 191. In de 2e game liet Gerard geen twijfel bestaan over zijn titelaspiraties ter wijl Eef bleef missen 179 - 134. De spannendste wedstrijd schre ven Huub en Theo op hun naam. Helaas voor Theo kwam hij uitein delijk 23 pins tekort. Leo begon met een game van 216 en Ad kwam deze klap ondanks zijn handicap-voordeel niet meer teboven. De 4e ronde (laatste 4) Guus van Leeuwen - Gerard Stroucken 343 - 378 Huub Pelzer - Leo van der Rijt 444 - 339 Guus kon zijn draai niet meer vinden terwijl Gerard bleef sco ren alsof hij net begonnen was. Huub behaalde een daverende overwinning op Leo, bij wie de machine ook stokte. De grote fi nale ging derhalve tussen Huub en Gerard. Huub had een handi cap-voordeel van 13 pins/game. Het mocht echter niet baten. De conditie liet schijnbaar na, het was al de 9e en de 10e game voor de beide kemphanen. Huub kon niet meer hoger komen dan twee games van 135. Maar wat te zeggen van Gerard. Onvermoeibaar ging hij door en zijn finale-games van 178 en 233 lieten er geen twijfel over bestaan wie met de eer ging strijken. Gerard Stroucken won de Finale van de Tussenronde met overmacht. Proficiat De tussenronde werd via deze schitterende finale op de juiste wijze afgesloten en het experiment lijkt voor herhaling vat baar VENRAY's CLUBKAMPIOENSCHAP Magic Line (Disco De Steeg) en de Sigma's (Bowling Bistro Venray)de kampioenen van respectievelijk de maandag- en de dinsdagavond League speelden op dinsdag 11 juni voor de wis selbeker. De strijd ging over 4 games hc)Het hc-verschil varieerde tussen de 11 en 24 pins in het voordeel van de Sig ma's. Onder redelijke publieke belangstelling (25 personen 1 spandoek) had Magic Line een trage start. Misschien de span ning??, wie weet. De Sigma's daarentegen begonnen voortvarend zodat de eerste game met 918 - 864 een royale winst voor dit team opleverde. Magic Line herstelde echter vlug en onder aan voering van de sterk bowlende Will Cremers ("cool") en Jos Janssen werd in de 2e en 3e game de score flink verhoogd.

Oostrum's Weekblad | 1985 | | pagina 12